Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen hastane çıkışı görüntülendi: Röntgen filmi dikkat çekti

Magazin , 29 Ocak 2021 Cuma, 11:17

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, Nişantaşı'nda bir hastane çıkışı ellerindeki röntgen filmiyle objektiflere takıldı. Çift, korkulacak bir durumun olmadığını söyledi.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen hastane çıkışı görüntülendi: Röntgen filmi dikkat çekti

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, Nişantaşı'nda bir hastane çıkışı ellerindeki röntgen filmiyle objektiflere takıldı. Korkulacak bir durumun olmadığını söyleyen çift, "Covid-19 testi yaptırmadık. Sadece kontrollerimiz vardı. Röntgen eskilerden kalan bir şey" diye konuştu.

Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre; Özçivit, "Yurt dışına açılmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Türkiye'yi bitirelim sonra düşünürüz" yanıtını verdi. Kendisi gibi oyuncu Burak Özçivit'le mutlu evliliği devam eden Fahriye Evcen, oğlu Karan'la geçtiğimiz haftalarda Etiler trafiğinde objektiflere takılmıştı.. Çocuğunu ilk defa oyun okuluna götürdüğü öğrenilen oyuncu, "Karan'ı aldım, şimdi eve gidiyoruz" diyerek, Beykoz'a geçmişti.

Anne olduktan sonra oyunculuğa ara veren Fahriye Evcen, oğulları Karan için nazar korkusu yaşamadıklarını belirtip "Hiç öyle korkumuz falan yok, ayrıca öyle çıkabilecek bir ortam da yok. Onu korumak adına fazla çıkaramıyoruz" demişti.