Bursa
Çok Bulutlu
20.3°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

BURKÜP'te kan değişikliği

Bursaspor , 02 Mart 2021 Salı, 16:14

Bursaspor Kongre Üyeleri Platformu yeni başkanını seçti.

BURKÜP'te kan değişikliği

BURKÜP Başkanı Hakan Dinçtürk yaptığı açıklamada "Her ortamda bu görevi geçici olarak sürdürdüğümü ifade etmiştim. BURKÜP çok değerli isimleri içerisinde barındıran ve gün geçtikçe büyüyen bir oluşum. BURKÜP'ün ilk başkanı olarak dönemimde birçok etkinliğe imza atıldı. Bu bir bayrak yarışıdır. Zamanı geldiğinde bu görevi yeni gelecek bir arkadaşımıza teslim edeceğimiz ifade etmiştim. Şimdi bayrağı teslim etme zamanı geldi. Yeni Başkan Tolga Tunagil'e yeni görevinde başarılar diliyorum." dedi.

Bursaspor Kongre Üyeleri Platformu (BURKÜP) sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

"Bilindiği üzere platformumuz daha demokratik bir ortamın oluşması ve isteyen tüm üyelerimizin platform yönetiminde bulunabilmelerine olanak, sağlanması açısından seçim kararı almış ve 28.02.2021 tarihinde seçime gitmiştir. Bu tarihte gerçekleşen seçim için Sayın Tolga Tunalıgil, listesi ile birlikte başvuru yapan tek isim olmuştur.

Tek adaylı bir seçim olmasına rağmen, seçimimize katılarak oy kullanan tüm üyelerimiz kendisinin ve yeni yönetim kurulunun göreve gelmesini onaylamıştır. Bu netice ile BURKÜP'ün yeni yönetim kurulu şu şekilde oluşmuştur;

Tolga Tunalıgil Başkanlığındaki BURKÜP Yönetim Kurulu Listesi şu isimlerden oluşuyor;

ASİL

1.Tolga Tunalıgil

2.Ömer Mustucu

3.Bayram Şen

4.Ebubekir Göksel

5.Ayhan Şen

6.Burak Çakman

7.Emre Güranlı

YEDEK

1.Süleyman Özden

2.Atakan Öz

3.Zeynel Eren

4.Ali Osman Dönmez

5.Okan Özkaya

6.İlker Bağdaş

7.İlker Şeref Özsan