Bursa
Çok Bulutlu
12.9°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Bursa’da kanserden hayatını kaybeden genç son yolculuğuna uğurlandı

Bursa , 13 Ekim 2020 Salı, 16:11

Bursa’da bir yıldır kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Emir Çıbık (16), son yolculuğuna uğurlandı. Fenerbahçe taraftarı olan Çıbık’ın tabutuna ise üzerinde ‘Emir’ yazan 4 numaralı Fenerbahçe forması bırakıldı.

Bursa’da kanserden hayatını kaybeden genç son yolculuğuna uğurlandı
Orhangazi ilçesinde, geçen yıl rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve doktorların kemik kanseri teşhisi koyduğu Emir Çıbık, bir yıldır tedavi gördüğü Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Dün akşam saatlerinde yaşamını yitiren Çıbık'ın ölümü, ailesi ve sevenlerini yasa boğdu. Emir Çıbık'ın, Orhanbey Ortaokulu’ndan mezun olduktan sonra geçen yıl Orhangazi Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’ne kayıt yaptırdığı ancak rahatsızlığı nedeniyle kaydını dondurduğu öğrenildi.

FENERBAHÇE FORMASI BIRAKILDI

Emir Çıbık, Orhangazi ilçesindeki yeni mezarlıkta kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Emir’in cenazesinde ailesi ve arkadaşları gözyaşlarına boğuldu. Fenerbahçe taraftarı olan Çıbık’ın tabutuna ise üzerinde ‘Emir’ yazan 4 numaralı Fenerbahçe forması bırakıldı.