Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Bursa'da Voleybol şöleni

Spor , 15 Eylül 2021 Çarşamba, 12:37

2021-2022 voleybol sezonu AXA Sigorta Efeler Ligi'nde mücadele edecek Bursa Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

Bursa'da Voleybol şöleni

Sezon hazırlıkları kapsamında şu ana kadar 3 hazırlık maçı oynayan Bursa Büyükşehir Belediyespor, 3'lü turnuvaya ev sahipliği yapacak. Bir ayı aşkın süredir sezon hazırlıklarına yoğun tempoda devam eden, bu kapsamda Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden Hekimoğlu GCT Bursa Voleybol İhtisas, Galatasaray ve Fenerbahçe HDI Sigorta ile hazırlık maçlarında karşılaşan Bursa temsilcisi, 3 gün sürecek turnuvada boy gösterecek. Bursa Büyükşehir Belediyespor'un yanı sıra Fenerbahçe HDI Sigorta ve Arkasspor'un yer alacağı turnuvada müsabakalar Cengiz Göllü Voleybol Salonu'nda oynanacak.

Turnuvanın ilk gününde 15 Eylül Perşembe günü (yarın) saat 14.00'te Bursa Büyükşehir Belediyespor ile Fenerbahçe HDI Sigorta karşı karşıya gelecek. 16 Eylül Cuma günü saat 14.00'te Arkasspor ile Fenerbahçe HDI Sigorta'nın karşılaşacağı turnuvanın son günüde ise 17 Eylül Cumartesi günü saat 14.30'da Bursa Büyükşehir Belediyespor ile Arkasspor maçı oynanacak. Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, turnuvanın ardından 23-25 Eylül tarihleri arasında İzmir'de gerçekleştirilecek ve Arkasspor, Ziraat Bankkart ile Altekma'nın yer alacağı TSYD Turnuvası'na katılacak.

Ardından 1-3 Ekim tarihleri arasında yine İzmir'de gerçekleştirilecek AXA Sigorta Kupa Voley'de A Grubu'nda Galatasaray, Solhanspor ve Cizre Belediyespor'la karşılaşacak Bursa Büyükşehir Belediyespor, 10 Ekim'de ise İzmir'de oynayacağı Altekma maçıyla ligin startını verecek.