Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Bursa firması yine Beşiktaş'a sponsor oldu

Spor , 02 Ekim 2020 Cuma, 14:53

Bursa'nın en büyük markalarından Erikli, 2020-2021 futbol sezonunda Beşiktaş’a su sponsoru oldu. Firma, imzalanan sponsorluk anlaşmasıyla siyah-beyazlıların üst üste 3’üncü kez resmi su sponsoru olduğunu duyurdu.

Bursa firması yine Beşiktaş'a sponsor oldu
Beşiktaş Kulübü ile Erikli arasındaki bir yıllık anlaşma, Erikli Su ve Meşrubat Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü S. Serdar Seyhanlı ve Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama ve İş Geliştirme Sorumlusu Enis Ulusoy’un katılımıyla Vodafone Park’ta imzalandı. Erikli, Beşiktaş’ın üst üste 3’üncü kez resmi su sponsoru olarak kulübün yanında yerini aldı.

Erikli Su ve Meşrubat Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü S. Serdar Seyhanlı törende yaptığı konuşmada, “Erikli olarak, Beşiktaş JK ile geliştirdiğimiz iş birliğinden dolayı heyecan ve mutluluk duyuyor, 3 sezondur yanlarında yer alarak ‘Bırakmam seni’ diyoruz. Ben de iş birliğimizin her iki taraf için hayırlı olmasını ve uzun yıllar sürmesini temenni ediyorum. Takımımıza ve oyuncularımıza da sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyorum’’ ifadelerini kullandı.