Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Bursaspor'a BTSO'dan dev destek

Bursaspor , 03 Temmuz 2020 Cuma, 23:41

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay sosyal medya hesabından Bursaspor ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Bursaspor'a BTSO'dan dev destek
Sosyal medya hesabı Twitter'dan açıklamalarda bulunan İbrahim Burkay, Bursaspor'un Süper Lig'e yükselmesi halinde 1 milyon TL pirim vereceklerini belirtti.

İbrahim Burkay "Bursa iş dünyası olarak kentimizin en önemli değerlerinden Bursaspor’umuzun yanında olmaya devam ediyoruz. ‘Yeniden Büyük Bursaspor’ kampanyamıza bugüne kadar sağladıkları 11 milyon TL’nin üzerindeki destek için başta iş dünyamızın kıymetli temsilcilerine ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş’a, Osmangazi ve Yıldırım Belediye Başkanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Bu zorlu süreçten bileğinin gücüyle çıkacağına yürekten inandığımız takımımızın motivasyonunu güçlendirmek adına iş dünyası olarak kampanya kapsamında 1 milyon TL Süper Lig’e yükselme pirimi vereceğiz. Cumartesi günü zorlu bir karşılaşmaya çıkacak olan futbolcularımıza ve teknik heyetimize Süper Lig yolunda başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.