Bursa
Çok Bulutlu
22.1°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Bursaspor'dan sponsorluk açıklaması

Bursaspor , 13 Ekim 2021 Çarşamba, 16:47

Okyanus Kolejleri ile Bursaspor Futbol Akademi Okulları arasında anlaşma imzalandı.

Bursaspor'dan sponsorluk açıklaması

Okyanus Kolejleri ile Bursaspor Futbol Akademi Okulları arasında anlaşma imzalandı. Altyapı futbolcularının eğitim-öğretim süreçleriyle ilgili yapılan anlaşmanın basın lansmanı yapıldı.

Basın lansmanına Bursaspor Kulübü Başkanı Hayrettin Gülgüler, Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ağır, Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Semih Hüroğlu, Gençlik Geliştirme Sorumlusu Hakan Cenkçiler; futbolculardan Canberk Yurdakul, Eren Güler ve Tuğbey Akgün katıldı.

Hayrettin Gülgüler yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"Türkiyenin en başarılı futbol akademisi olan Vakıfköy Futbol Akademisi Türkiye'de ve Bursa'da önemli işler yapan eğitimiyle Okyanus Kolejleri ile iş birliği yapmasından çok mutluyuz. Futbolcularımızın iyi bir spor eğitimi dışında kendilerini geliştirecekleri bir kurumda eğitim almaları için bizler de üzerimize düşeni yaptık. Okyanus Kolejleri Genel Müdür Sayın Lokman Demiray ve Okyanus Kolejleri ailesine, altyapı hocalarıma, Gençlik Geliştirme Sorumlumuz Hakan Cenkçilere, Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Hüroğlu'na teşekkür ediyorum. Her iki taraf için de hayırlı olsun diliyorum." dedi.

Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Semih Hüroğlu ise "Bizim için altyapıda çocukların iyi eğitim alması ilk önceliğimizdir. Bu konuda Okyanus Kolejleri ile yaptığımız dört dörtlük anlaşmanın hayırlı olmasını temenni ediyorum." açıklamalarında bulundu.

Lansmanda söz alan futbolcular ise şu ifadeleri kullandı.

Canberk Yurdakul "Hayat sadece futboldan ibaret değildir. Bu anlaşmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum." dedi.

Eren Güler kendinin de çok yakın zaman da bu yollardan geçtiğinden bahsederken "Sabah okul akşam antrenman yorucu vakitler oluyor. Bu anlaşmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Futbolcu arkadaşlarımın da bu avantajları değerlendirmeleri gerektiğini düşünüyorum." diyerek anlaşmanın hayırlı olmasını dilediğini belirtti.

Tuğbey Akgün de "Okyanus Kolejleri çok donanımlı bir okul, Bursaspor da Türkiye'nin futbolcu fabrikası bu iş birliğiyle çok iyi başarılar elde edebileceğinizi düşünüyorum." ifadelerini kullanarak iki taraf için de hayırlı olsun temennilerini iletti.

Lansman sonunda atılan imzalar ardından Başkan Hayrettin Gülgüler, Okyanus Kolejleri Genel Müdürü Lokman Demiray'a forma hediye etti.