Bursa
Parçalı Bulutlu
11°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Bursaspor Kulüp muhasebecisinden açıklama

Bursaspor , 31 Ağustos 2020 Pazartesi, 22:24

Bursaspor Kulüp muhasebecisi Müzeyyen Kahraman, hakkında öne sürülen iddialara yanıt verdi.

Bursaspor Kulüp muhasebecisinden açıklama
Bursaspor Kulüp muhasebecisi Müzeyyen Kahraman, hakkında öne sürülen iddialara ilişkin açıklamada bulundu. Kahraman'ın açıklaması şu şekilde;

"Ben Bursaspor’un mali işler sorumlusu olarak görev almış Müzeyyen Kahraman. Bu açıklamayı gerek sosyal medya gerek diğer haberleşme araçlarında hakkımda çıkan hırsızlık ve belgeleri yakmakla suçlanmam üzerine yapmam zorunlu olmuştur.

Ben bu kulübe 15.5 yıldır hizmet etmekten gurur duydum. Beni hırsızlıkla ve evrakları yaktığım gerekçesiye haber yaptıran, haber yapan kim varsa herkesi ispat etmeye davet edip, hakkımda kim bu haberleri yaptıysa hukuk önünde hakkımı arayacağımın bilinmesini istiyorum.

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki ; tüm kayıtlar resmî olarak , muhasebe programında bilgisayar ortamında tutulmaktadır. Ayrıca tüm belgeler, bilgisayar şifreleri kulüb müdürüne teslim edilerek, yeni yönetime adaylık sürecinde bilgilendirme yapılmıştır. Bilgisayarın yok edilmesi ve kayıtların yok edilmesi söz konusu olmadığı gibi bizzat tüm araç gereçler şu an kulübdedir.

Kamouyuna saygılarımla."