Bursa
Parçalı Bulutlu
10.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Bursaspor sponsoru Tasarruf AŞ ile imzaladı

Bursaspor , 18 Eylül 2020 Cuma, 16:44

Bursaspor Kulübü ile Tasarruf AŞ forma göğüs sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Bursaspor sponsoru Tasarruf AŞ ile imzaladı
Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yapılan imza töreninde Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, Tasarruf AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman ile basın mensupları katıldı.

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, “Bursaspor Kulübü olarak bugün ikinci forma sponsorumuz Tasarruf AŞ ile göğüs reklamı için anlaşması imzalamak için bir araya geldik. Türkiye’de ev ile araba kazandırmak için yatırım yapan şirket yeni forma sponsorumuz oldu. Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman’ın Bursalı olması anlaşmamızda büyük etken oldu. Yeni anlaşmamız Bursaspor ile Tasarruf AŞ’ye hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Forma göğüs reklamı için sponsor olan Tasarruf AŞ adına Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

Türkiye’nin 6 şampiyon takımından biri olan ve ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Büyük Bursasporumuz’a süper lige çıkma yolunda Tasarruf A.Ş. olarak destek olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Yıl sonu itibariyle 4’ü Bursa’da olmak üzere 30 şube ile tüm Türkiye’de tasarrufa dayalı finansman sektörünü geliştirmeye ve müşterilerimizi faiz ödemeden ev ve araç sahibi yapmaya devam edeceğiz.”

DESTEK VERİYORUZ

Bursaspor’un ülkemizin gururu olduğu efsane günlerine yeniden dönmesi için Tasarruf A.Ş. ailesi olarak yürekten destek veriyoruz.
Bursaspor’umuzun bu zorlu sürecinde, taşın altına elini korkusuzca koyan Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna teşekkür ediyor, gönülden desteklediğimizi belirtmek istiyoruz. Takımlarına desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen büyük Bursaspor’un büyük taraftarına merhaba diyor. Zaferlere giden bu yolda onların yanında olduğumuzu ifade etmek istiyoruz.”