Bursa
Çok Bulutlu
16.7°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Çağla Şıkel'den olay paylaşım!

Magazin , 01 Şubat 2021 Pazartesi, 15:48

Ünlü model ve sunucu Çağla Şıkel, karantinada sporu aksatmıyor. Ünlü sunucu, son paylaşımıyla karın kaslarını gözler önüne serdi.

Çağla Şıkel'den olay paylaşım!

Fit görünümüyle adından söz ettiren Çağla Şıkel, formunu spora borçlu. İki çocuk annesi Şıkel, paylaştığı fotoğraflarla da takipçilerini spora teşvik ediyor.

Son olarak karın kaslarını sergileyen Şıkel'in gönderisi kısa sürede binlerce yorum ve beğeni aldı.

Aralık ayında koronavirüs aşısı için gönüllü olan Şıkel, pozitif bir vaka ile temas halinde bulununca soluğu hastanede almıştı.

Faz 3 gönüllüsü olarak coronavac aşısı olan ve ardından koronavirüs testi yaptıran ünlü manken, sonucunun negatif çıktığını açıklamıştı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ TOPLADI

41 yaşındaki Çağla Şıkel, aşı olduğu anları sosyal medya hesabından paylaşarak "3. faz gönüllüsü olarak aşımı oldum. Koronadan korkun, aşıdan değil " notunu düştü.

Şıkel'in paylaşımı kısa sürede büyük ilgi gördü. Aşı için gönüllü olan ünlü sunucuya 'nasıl aşı oldunuz, size ayrımcılık mı yapıldı?' mesajları atıldı.

"DENEK OLARAK KATILDIM"

Şıkel, kendisine sosyal medyadan gelen yorumlara tepki gösterdi. Şıkel şunları söyledi; "Yanlış anlaşılmalar olduğunu görünce bir bilgilendirme yapmanın gerekli olduğunu düşündüm... Ben her 18/59 yaş arası vatandaşın hakkı olan 'Çin aşısı Faz 3 çalışmalarına Sağlık Bakanlığımıza başvurarak gönüllü olarak katıldım. Bu çalışmaya denek olarak katılan 8 bin vatandaştan biriyim.

Bana yapılan aşı da olabilir plasebo (gerçek olmayan) da olabilir" diyen Şıkel, "Şu an bunu doktorlarımız dahil kimse bilmiyor. Çünkü sistem tüm dünyada böyle işliyor. Sonucunu, Faz 3 çalışması sonuçlandığında herkes gibi ben de öğrenmiş olacağım. Öncelik sağlık çalışanımız ve 65 yaş üstü kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızken, benim aşı olmam söz konusu değildir. Aslında bence siz benim aşı olup olmadığıma değil de, cesaretime inanamadınız. Saygılar."