Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Çağla Şıkel ve çocuklarından Emre Altuğ'a sürpriz doğum günü!

Magazin , 15 Nisan 2021 Perşembe, 14:02

Eski manken Çağla Şıkel, oğulları Uzay ve Kuzey'le birlikte eski eşi Emre Altuğ'un doğum gününü kutladı. Şıkel, çocuklarıyla birlikte ünlü şarkıcıya sürpriz yaptığı anları takipçileriyle paylaştı.

Çağla Şıkel ve çocuklarından Emre Altuğ'a sürpriz doğum günü!

2008 yılında dünyaevine giren Emre Altuğ ve Çağla Şıkel, 2015 yılında boşanmıştı. Bu evlilikten iki çocuğu olan çift, yollarını ayırmış olsa da özel günlerde sık sık bir araya gelmeye devam ediyor.

EMRE ALTUĞ ŞAŞIRDI

Şarkıcı Emre Altuğ, dün 51. yaşını bastı. Eski eşi Çağla Şıkel, çocukları Uzay ve Kuzey'le ünlü şarkıcıya sürpriz yaptı. Uzay ve Kuzey elinde pastayla babasının yanına gelince Altuğ kısa süreli şaşkınlık yaşadı.

Sürpriz karşısında çok sevinen Altuğ, oğullarını öperek teşekkür etti. Kutlamaya Altığ'un eski eşi Çağla Şıkel de katıldı. Şıkel'in kameraya aldığı o anları Emre Altuğ, sosyal medya hesabından "Sürpriz" notuyla paylaştı.

ÇAĞLA DA PAYLAŞTI

Bu keyifli anları takipçileriyle paylaşan eski manken de mutlu aile pozlarını Instagram'ın hikaye bölümünden yayınladı ve Altuğ'a "İyi ki Doğdun" dileğinde bulundu.

"NEFRET EDEREK AYRILMADIM"

Çağla Şıkel, daha önce verdiği bir röportajda eski eşi Emre Altuğ için, "Çocuklarımın babasından nefret ederek ayrılmadım. Hayatımıza arkadaş olarak, iyi anne-baba olarak devam ediyoruz" demişti.