Bursa
Çok Bulutlu
12.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Çağlar Bursaspor'a veda etti

Bursaspor , 05 Ağustos 2020 Çarşamba, 09:08

Bursaspor Kulübü ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan Çağlar Şahin Akbaba yeşil-beyazlı takımdan ayrıldığını açıkladı.

Çağlar Bursaspor'a veda etti
İnstagram hesabından paylaşımda bulunan Çağlar Şahin Akbaba "Şampiyonluk için geldiğim bu büyük camiaya elimden gelenin fazlasını yapmaya çalıştım ama ne yazık ki hakettiği yere çıkaramamanın üzüntüsünü yaşayarak vedalaşmak beni yaralasada, geçirmiş olduğum süre boyunca yaşayarak gördüklerim ve edindiğim tecrübe sonucunda gördüm ki Bursa şehri, futbol tarihi, taraftarı, sehrin ekonomisi itibari ile hakettiği yere geleceğinden en ufak bir kuşkumun olmaması üzüntümü hafifleten etkenlerden biri, güzel günleri geçirdiğim, gururla formasını giyip kalesini koruduğum Bursaspor'a bugun itibari ile veda ediyorum. Beni sevip, saydığınız için, Bursa şehrini evim olarak hissettirdiğiniz için, bir sene boyunca bize destek olduğunuz için öncelikle Bursaspor taraftarına çok teşekkür ederim. Tekrar bu büyük forma altında görüşmek dileğiyle. Hakkınızı helal edin" ifadelerini kullandı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Şampiyonluk için geldiğim bu büyük camiaya elimden gelenin fazlasını yapmaya çalıştım ama ne yazık ki hakettiği yere çıkaramamanın üzüntüsünü yaşayarak vedalasmak beni yaralasada,geçirmiş olduğum süre boyunca yaşayarak gördüklerim ve edindiğim tecrübe sonucunda gördüm ki BURSA şehri, futbol tarihi, taraftarı, sehrin ekonomisi itibari ile hakettiği yere gelecegınden en ufak bir kuşkumun olmaması üzüntümü hafifleten etkenlerden biri,Güzel günleri geçirdiğim, gururla formasını giyip kalesini koruduğum BURSASPOR a bugun itibari ile veda ediyorum.beni sevip, saydığınız için, BURSA şehrini evim olarak hissettirdiğiniz için, bir sene boyunca bize destek olduğunuz için öncelikle BURSASPOR taraftarına çok teşekkür ederim.Tekrar bu büyük forma altında görüşmek dileğiyle Hakkınızı helal edin ? ????

Çağlar Şahin Akbaba (@caglarsahinakbaba95)'in paylaştığı bir gönderi ()