Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Çağlar Ertuğrul, Şeyma Subaşı'nın sevgilisini ti'ye aldı

Magazin , 28 Nisan 2021 Çarşamba, 12:39

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Teşkilat'ta Serdar karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul, Şeyma Subaşı'dan dikkat çeken bir istekte bulundu. Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi'ye gönderme yapan Ertuğrul, "Mısırlı sevgiliden rica etsek, sinema salonu kapatır mı?" diye sordu.

Çağlar Ertuğrul, Şeyma Subaşı'nın sevgilisini ti'ye aldı

Son dönemin popüler dizilerinden Teşkilat ile adından söz ettiren Çağlar Ertuğrul, Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den ilginç bir istekte bulundu.

Çağlar Ertuğrul, "Katrilyarder Mısırlı sevgiliden rica etsek, sinema salonu kapatır mı? Yeni 'Mortal Kombat'ı büyük perdede izlemek istiyorum" sözleriyle, Subaşı ve sevgilisini ti'ye aldı.

NE OLMUŞTU?

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi, Bali tatili dönüşü özel jet bulamayınca sevgilisi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa için uçak kapatmıştı.

Subaşı, Instagram hesabından peş peşe yaptığı paylaşımlarına "Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti" notunu düşmüştü.

Bu paylaşım sonrası tepki toplayan Şeyma Subaşı, "Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyorum. Ben çok değerli ve özelim. Ailemden iyi bir eğitim aldım. Tanrı bana en iyisini verdi. Sevgilimi çok seviyorum. O inanılmaz bir insan. Nasıl harika bir insan olunabileceğini anlatan bir kitap bile yazabilir. Lütfen dedikodu yapmayın ve önce kendinize bakın" diyerek eleştirilere yanıt vermişti.