Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

'Camdaki Kız'ın başarısı kutlandı

Magazin , 11 Haziran 2021 Cuma, 12:37

Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Camdaki Kız'ın oyuncuları, Cihangir Sur Balık'ta düzenlenen yemekte başarıyı kutladı.

'Camdaki Kız'ın başarısı kutlandı

Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Camdaki Kız'ın ekibi önceki akşam Cihangir Sur Balık'ta bir araya geldi. Eksiksiz bir katılımın sağlandığı gecede Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Hande Ataizi, Feri Baycu Güler, Nur Sürer, Şerif Erol, Hamza Yazıcı, Merve Polat, Selma Ergeç, Tuğrul Tülek, Tamer Levent ve Enis Arıkan vardı.

Pandemi dolayısıyla erken başlayan yemek kısıtlama nedeniyle restoranların kapanma saati olan 21.00'de bitti. 'Camdaki Kız' oyuncuları mekanı toplu halde terk etti.

Muhabirlerin kapıda yakaladığı dizinin 'Muzo'su Enis Arıkan "Bu karakter benim gerçek hayatımla çok uyuşuyor. Ailem ve arkadaşlarım hep bir şey yapacakları zaman bana danışırlar. İyi bir dert arkadaşı ve kara kutuyumdur" dedi.

"Çeşme'ye kaçacak mısınız?" sorusuna ise "Soyunmaya hazır değilim. O yüzden evde oturacağım. Gelecek olursanız önce mesaj atıp haber verin" diyerek kahkaha attı.