Bursa
Çok Bulutlu
11.3°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Clubhouse kullanıcılarını sevindirecek haber geldi!

Teknoloji , 16 Mart 2021 Salı, 10:46

Son zamanların popüler uygulamalarından biri olan Clubhouse'tan para kazanmak mümkün hale geliyor. İşte detaylar...

Clubhouse kullanıcılarını sevindirecek haber geldi!

Kullanıcılarına sesli sohbet imkanı sunan Clubhouse, içerik üreticileri için yeni destek programını duyurdu. Clubhouse yöneticileri, kullanıcılarına telif ödeyeceği bir sistem geliştirdiklerini belirtti.

Clubhouse'tan para kazanmak mümkün oluyor. Clubhouse kullanıcıları, platformun ilk gününden bu yana para kazanabilecekleri bir sistemin geliştirilmesini hayal ediyordu. Kullanıcıların platforma büyük ilgi göstermesi üzerine uygulama geliştiricileri konuyla ilgili ilk adımı attı. Platform, başlangıçta kısıtlı sayıda da olsa belli başlı içerik üreticilerine maddi destek sağlayacağını doğruladı.

Clubhouse'tan para kazanmak hayal değil!

Clubhouse Creator First programı Clubhouse'ın resmi Twitter hesabından duyuruldu. Platform, daha fazla kişiye ulaşmak isteyen kullanıcılar için özel bir sistem başlattı. Dünyanın her yerinden alım yapılan programın şimdilik 20 içerik üreticisi ile sınırlandırıldığı da belirtildi.

Bu şanslı kullanıcılarına maddi ve manevi destek sağlayacak Clubhouse şu cümleler ile içerik üreticilerine destek vereceği yeni programı özetledi:

"Clubhouse Creator First, Clubhouse'daki hevesli içerik üreticilerinin harika sohbetler düzenlemesine, kitlelerini oluşturmalarına ve para kazanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir hızlandırma programıdır. Eğer siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız lütfen başvuru yapın!"

Clubhouse Creator First programına nasıl başvuru yapılır?

Programa katılmak isteyen kullanıcılar için bağlantı linki paylaşıldı. Burada kullanıcıların çeşitli kişisel bilgileri istenirken, hangi türde içerik oluşturdukları gibi bilgilerde talep edilmektedir. Ayrıca Clubhouse ekibinin incelemesi için 3 dakikalık örnek bir ses kaydı da istenmekte.