Bursa
Parçalı Bulutlu
10.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Coşkun Sabah'tan Hülya çıkışı: Olmamış mı deseydim?

Magazin , 19 Aralık 2020 Cumartesi, 11:49

Geçtiğimiz günlerde 32 yıl önce aşk yaşadığı Hülya Avşar hakkında konuşan Coşkun Sabah'ın, "Beni askerdeyken Tanju Çolak ile aldattı" sözleri gündem oldu. Önceki gün muhabirlerle sohbet eden usta sanatçı, konuya açıklık getirdi.

Coşkun Sabah'tan Hülya çıkışı: Olmamış mı deseydim?

Engelsiz Yaşam Vakfı ile Türk Kızılay'ın iş birliğiyle Cizre'deki ihtiyaç sahiplerine yardım toplayan ünlü isimlerden Coşkun Sabah, yardım taşıyan araçların yola çıkmasının ardından muhabirlerle sohbet etti.

SABAH'TAN 'HÜLYA' ÇIKIŞI

"Hülya Avşar askerdeyken beni Tanju Çolak ile aldattı" sözleriyle magazin gündemine bomba gibi düşen bir açıklama yapan Sabah, konuya açıklık getirdi.

Usta sanatçı, "Katıldığım bir programda soruldu bu soru. Herkesin bildiği bir konu zaten, ben de 'Evet, doğru' dedim. Ne deseydim olmuş olan bir şeye 'böyle bir şey olmadı' mı deseydim?" diyerek çıkışta bulundu.

NE OLMUŞTU?

Coşkun Sabah, Uçankuş'a yaptığı açıklamada, bir dönem aşk yaşadığı Hülya Avşar hakkında kendisine yöneltilen soruları yanıtlamıştı.

Ünlü şarkıcı, "Hülya ile birlikteyken bir yıldan sonra benim askerlik zamanım geldi. Havaalanına Hülya beni ağlayarak yolcu etti. Sonra askerdeyken böyle bir haber okudum" ifadelerini kullanmıştı.

Program sunucularının "Kesin doğru muydu" sorusu üzerine Coşkun Sabah, "Evet, evet doğru, Tanju Çolak'tı" demişti.

'ERKEKLER İKİNCİ PLANDA'

Merhum sanatçı Ferdi Özbeğen ile bir anısını anlatan Sabah, "Ferdi benim çok eski bir dostumdu. Hep değer verilmediğinden dolayı yakınırdı. Hatta basına da kırgındı. Hiç kendisiyle ilgili bir şey yapılmadığı için. Ama şöyle bir durum da var ki kadınlara hep pozitif ayrımcılık yapılıyor" dedi.

Usta sanatçı, "Ajda Pekkan şu an 74 yaşında ve 'Süperstar' deniliyor. Hiç o yaştaki bir erkek sanatçıya 'Süperstar' veya buna benzer bir şey denildiğini duydunuz mu? Kadın sanatçılar yıllardan beri ayrım yapılmıştır ve erkek sanatçılar ikinci planda tutulmuştur" şeklinde konuştu.