Bursa
Çok Bulutlu
21.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan ziyaret etmişti, temaslı şüphesiyle izolasyona girdi

Gündem , 16 Şubat 2021 Salı, 10:40

Geçtiğimiz Cuma günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Rize ziyareti sırasında makamında ağırlayan Güneysu Belediye Başkanı Rıfat Özer temaslı olduğu şüphesi ile izolasyonda olduğunu duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ziyaret etmişti, temaslı şüphesiyle izolasyona girdi

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Özer "Temaslı şüphesiyle İzolasyondayım. Bu yüzden il kongremizi Tv'den izliyoruz. Bu onurlu davanın bayrağını taşımaya devam edecek olan İl Başkanımız İshak Alim ve ekibini tebrik ediyor. Başarılar diliyorum. Gururumuzsun Recep Tayyip Erdoğan" ifadelerine yer verdi.

Belediye Başkanı Özer, makamında ağırladığı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye sundu. Bu sunum sırasında ikilinin maskesiz poz verdiği ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Güneysu ziyaretin ardından Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi kampüsünde Selçuklu ve Karadeniz mimarisi özelliklerini taşıyan Ahmet Erdoğan Camii'nin açılışını gerçekleştirerek, cuma namazını kılmıştı.

PROGRAMINI DEĞİŞTİRDİ, ELAZIĞ'A GİTTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir sonraki gün ise Rize-Artvin Havalimanı inşaatı ve Ayder Yaylası Kentsel Dönüşüm Projesi çalışmalarını inceleyeceği ziyaretlerini iptal etmişti Erdoğan, Elazığ'da vefat eden Hafız Abdullah Nazırlı'nın cenazesine katılmak üzere Güneysu ilçesinden helikopterle Trabzon Havalimanı'na hareket etti. Erdoğan, buradan da uçakla Elazığ'a geçmişti.

"SALON LEBALEB DOLU" DEMİŞTİ

Cenaze töreninin ardından Rize'ye dönen Erdoğan'ın dün katıldığı AKP İl Kongresi'nde "Salgının olduğu bir dönemde kongre yapıyoruz ve Rize'de salon lebaleb dolu" diyerek kalabalığı övmesi dikkati çekmişti.

SÖZCÜ