Bursa
Çok Bulutlu
13.7°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Danla Bilic: Enes Batur yıllardır bana aşık!

Magazin , 26 Ekim 2020 Pazartesi, 13:51

Geçtiğimiz akşam bir mekandan çıkarken objektiflere takılan sosyal medya fenomeni Danla Bilic, meslektaşı Enes Batur'un kendisini sevmediği yönünde attığı tweet'in hatırlatılması üzerine çok konuşulacak bir iddiada bulundu.

Danla Bilic: Enes Batur yıllardır bana aşık!
Yayınladığı makyaj videolarıyla adını duyuran Danla Bilic, muhabirin, "Enes Batur sizin için 'Danla Bilic'i sevmiyorum' diye tweet attı" demesi üzerine magazin gündemine bomba gibi düşecek açıklamalar yaptı.

"ENES'İ YILLARDIR REDDİYORUM"
Danla Bilic, "Enes Batur'da reddedilmişlik sendromu var. Reddedilen bir erkek bu psikolojiye giriyor. Enes yıllardır benim tarafımdan reddedilmiş bir erkek ve benden hoşlanıyor" dedi.

26 yaşındaki fenomen, "Enes Batur bana aşık ve benden cevap alamıyor. Hak veriyorum, ben olsam ben de bana aşık olurdum" sözleri ile iddiasını devam ettirdi.
Danla Bilic'in gündem olan bu sözlerinin ardından gözler Enes Batur'a çevrildi.

KORONA VİRÜSÜ YENDİ
Geçtiğimiz ay korona virüse yakalanan YouTuber Enes Batur, karantinayı ihlal etmesi nedeniyle bir öğrenci yurduna yerleştirilmişti. Batur, sevgilisi Ece Naz Üçer ile birlikte fotoğrafını paylaşarak, hastalığı yendiklerini ve izolasyon süreçlerinin son bulduğunu duyurmuştu.