Bursa
Çok Bulutlu
12.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

David Beckham'ın kızını öptüğü fotoğraf tartışma konusu oldu

Magazin , 21 Ekim 2020 Çarşamba, 13:12

Victoria Beckham, “En iyi baba” notuyla eşi David Beckham ve kızı Harper Seven’ın dudak dudağa bir pozunu paylaştı. Beckham'ın kızını dudağından öpmesini eleştirenler kadar, bunun bir sevgi göstergesi olduğunu söyleyerek savunanlar da oldu.

David Beckham'ın kızını öptüğü fotoğraf tartışma konusu oldu
46 yaşındaki Victoria Beckham'ın "En iyi baba" notuyla paylaştığı fotoğraf tartışma konusu oldu.
Eşi David Beckham'ın 9 yaşındaki kızı Harper Beckham'ın dudağından öperken çekilen karesini yayınlayan Beckham, takipçilerini ikiye böldü. Beckham'ın gönderisine çok sayıda yorum yağdı.

Bir takipçisi, Victoria Beckham'ın bu paylaşımına, şu yorumu yaptı; "Dudaktan öpmek bir ebeveynin, çocuğuna olan sevgisini göstermenin en iyi yolu değildir. Dudaklar, bir çocuğun bedeninin en özel parçaları. Eğer onu dudağından öperseniz, çocuğa 'Bedeninin sınırları açık ve isteyen o sınırı geçebilir' mesajı vermektir."

Olumsuz yorum yapan başka bir takipçi de; “Ailenize bayılıyorum ama ebeveynlerin çocukları dudaklarından öpmelerini anlayamıyorum”, “Neden dudağından öpüyor?” ve “Çocukları böyle öpmeyi bırakın” dedi.
Bir takipçi de farklı olarak, "Bunu bir sorun olarak almıyorum" dedi. O takipçi, bunun her şeyin farklı olabileceğini düşünen açık fikirli insanların kullandığı bir yöntem olduğunu ifade etti.

Attıkları her adımla konuşulan David Beckham-Victoria Beckham çifti, bir süre önce evliliklerini tazelemek için baş başa Almanya'ya tatile gitmişti.

Eski futbolcu, bu süreçte kaliteli vakit geçirmek için Victoria Beckham'a akşamları telefon kullanmasını yasaklamıştı.İkili ile ilgili konuşan bir kaynak, şunları söylemişti; "David, bazen Victoria'nın sürekli telefonunu elinde tuttuğunu hissediyor. Bu yüzden evde cihazsız akşamlar istediğini söyledi. Bunun tüm aileye iyi geleceğini düşünüyor."