Bursa
Parçalı Bulutlu
9.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Dedikodu yapmayacak personel aranıyor!

Dünya , 27 Ekim 2020 Salı, 11:56

Prens William ve Kate Middleton, konutları Kensington Sarayı'na temizlik çalışanı arıyor. Verdikleri ilanda en dikkat çeken detay ise dedikodu yapmama kriteri oldu.

Dedikodu yapmayacak personel aranıyor!
İngiliz Kraliyet Ailesi'nin gözde çifti Prens William ve Kate Middleton, Kensington Sarayı'ndaki ekibe katılacak yeni bir hizmetçi arıyor.

Kraliyet Ailesi'nin sitesinden heyecan verici bir fırsat olarak tanımlanan ilanda yeni ekip üyesinde, gizliliği koruma ve takdir yetkisini kullanma özelliklerinin önemli olduğu belirtildi.İşe alınacak personelin, Kensington'da çalışacağı ancak gerektiğinde aileyle birlikte seyahat edeceği belirtildi.

İlanda maaş ayrıntısı verilmese de işe alınacak kişinin  farklı işleri bir arada yönetebilmesi, inisiyatif alabilmesi ve esnek çalışma koşullarına hazır olması gerektiği vurgulandı.İşe alınacak kişinin olumlu bir ekibin parçası olma fırsatı yakalayacağı; görevlerini kendi başına yerine getirebilecek olmasının bilgi-becerelerini geliştirmeye fırsat yaratacağı açıklandı. Başvurular Kraliyet Ailesi web sitesinin kariyer bölümümden 7 Kasım'a kadar yapılabilecek.