Bursa
Parçalı Bulutlu
18.7°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Defne Kayalar: Horlama sesi huzur veriyor

Magazin , 26 Aralık 2020 Cumartesi, 15:17

Son olarak 'Bir Başkadır' dizisinde rol alan Defne Kayalar, "Hiç kendi horlama sesine uyandın mı?" sorusunu yanıtlarken, 'horlama sesi' ile ilgili şaşırtan bir açıklamaya imza attı.

Defne Kayalar: Horlama sesi huzur veriyor

'Bir Başkadır'da 'psikiyatrist Peri' karakterine hayat veren Defne Kayalar, 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

45 yaşındaki oyuncu, kendisiyle ilgili internet bilgilerinde İzmir'in sıkça geçmesine rağmen İzmir'le hiçbir ilgisinin olmadığını söyledi. Kayalar, "İzmirli bir sevgilim bile olmadı. Doğma büyüme Ankaralıyım" sözleriyle güldürdü.

"Evlilik aşkı öldürüyor mu?" sorusuna ünlü oyuncu, "Evlilik aşkı öldürmüyor, evliliğin içindeki başka şeyler öldürüyor aşkı. Bir başkası adına varsayımda bulunmak bu örneklerden bir tanesi ve terapinin çok faydası oluyor" yanıtını verdi.

Linkedin'de neden hesabı olduğunun sorulması üzerine Defne Kayalar, "O zaman gelen bir rüzgâra kapılmışımdır herhalde, kullanmıyorum zaten. 10 küsur yıldır görüşmediğim arkadaşlarım Linkedin üzerinden mesaj atıyor, sonra cevap gelmeyince de mail atıyorlar; 'sana mesaj attık' diye" ifadelerini kullandı.

Herhangi bir mecrada sahte hesabı bulunmadığını belirten Kayalar, "Özellikle Twitter'da sahte hesaba çok ihtiyaç duyuyorum ancak kendi hesabımla kesinlikle karıştırırım diye sahte hesap açmıyorum" şeklinde konuştu.

"Hiç kendi horlama sesine uyandın mı?" sorusuna "Uyanmadım" karşılığını veren oyuncu, horlama sesinin kendisine huzur verdiğini açıkladı: Horlayan birinin olduğu yerde bir problem yoktur hissiyatı geliyor bana.

Defne Kayalar, kendisiyle ilgili en büyük zaafının, büyük ya da küçük olması fark etmeden her türlü konuda takılıp kalma potansiyeli olduğunu itiraf etti.

Bu takıntılarını sonuca ulaştıramadığı dile getiren Kayalar, kendisi için çok büyük zaman kaybı olduğunu ve hayatını zorlaştırabildiğini ifade etti.

Milliyet Magazin