Bursa
Çok Bulutlu
12.3°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Demet Özdemir'den Oğuzhan Koç cevabı!

Magazin , 14 Şubat 2021 Pazar, 12:02

Oyuncu Demet Özdemir, önceki akşam Yeniköy'de gerçekleşen 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizi setinin arasında gazetecilerin röportaj talebini geri çevirmedi. Şarkıcı Oğuzhan Koç ile aşk yaşayan oyuncu, geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan bir habere açıklık getirdi.

Demet Özdemir'den Oğuzhan Koç cevabı!

Demet Özdemir, "Tatlı yiyebiliyor musunuz?" sorusuna, "Tabii ki, neden? Hamburger, patates... Her şeyi yiyorum. Arkadaşlarım çok iyi bilir. Bugün çok güzel börekler yedik hatta" yanıtını verdi.

Güzel oyuncu, "Formunuza da dikkat ediyorsunuz aynı zamanda, nasıl başarıyorsunuz?" sorusu üzerin, "Birazcık stres, birazcık yoğun çalışma temposu, tabii ki bu şekilde. Yoksa spor yapmaya çok vaktim yok" ifadelerini kullandı.

"TAKDİR GÖRDÜĞÜMDE MUTLU OLUYORUM"

Sektöre gireli dokuz yıl olduğunu dile getiren Özdemir, "Çok emek verdim. Gerçekten hayallerimin ötesinde şeyler yaşıyorum. Yaptığım projeler özellikle. Kendimi çok iyi hissediyorum, birçok şeyi başarmış hissediyorum. Ama önümde çok uzun bir yol var. Umarım hep böyle aynı dinamikte devam eder. Çünkü bu mesleği yapmayı gerçekten çok seviyorum. Takdir gördüğüm zaman da çok mutlu oluyorum, ailem de, ben de" dedi.

Demet Özdemir, "Dijital platformda iş yapmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Böyle çok duyurmuş gibi olmayayım ama yazın bir film yapmayı düşünüyorum. Yazın da çalışacağım. Filmin türünü söyleyebilirim sadece, romantik komedi. Onun dışında hiçbir şeyi belli değil. Özledim" karşılığını verdi.

"AYNI EVDE YAŞAMIYORUZ"

"Filmdeki partneriniz Oğuzhan Koç diyebilir miyiz?" sözlerine oyuncu, "Buraya doğaçlama da yapamıyorum. Kelimem kalmadı" dedi. Sevgilisiyle paylaştıkları romantik fotoğraflar hatırlatılınca Özdemir, "Mutlu oluyorum. Her şey yolunda" diye konuştu.

Oğuzhan Koç'la aynı eve taşınacakları iddialarına, "Yok öyle bir şey. Hatta benim evim yapılırken, inşaat aşamasındayken Rıfat'la Yücel'in evinde kaldığım yazılmış. Rıfat'ın evinin nerede olduğunu bilmem. Aynı evde yaşamak gibi bir durum yok. Onu da sizin aracılığınızla söylemiş olayım" şeklinde konuştu.

"HER GÜN GÜZEL ZATEN"

28 yaşındaki oyuncu, "14 Şubat Sevgililer Günü sizin için özel bir gün müdür?" sorusuna, "Çok ezberlenmiş bir şey olduğunu düşünüyorum bunun. İster istemez bilinçaltımıza yerleşti ne kadar özel ve önemli olması gerektiği ama benim için sorarsanız o kadar da önemli değil. Her gün güzel zaten" şeklinde cevapladı.

"Özel günleri unutan eş boşanma sebebi sayılıyor artık" sözleri üzerine Demet Özdemir, "Zaten çok fazla boşanma olduğu için bir bahane daha eklendiyse bu beni üzer" açıklamasını yaptı.