Bursa
Parçalı Bulutlu
11.3°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Deniz Çakır karavan sorusuna sert çıktı!

Magazin , 10 Mart 2021 Çarşamba, 12:57

Oyuncu Deniz Çakır, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı. Yeni projesinin setinde karavanını beğenmeyip, haber vermeden rol arkadaşları Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın aracına geçtiği iddia edilen Çakır, konuyla ilgili sorulara yanıt verdi.

Deniz Çakır karavan sorusuna sert çıktı!

Karavanını beğenmediği için rol arkadaşları Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'a haber vermeden onların aracına geçtiği iddia edilen Deniz Çakır, önceki gün Etiler'deki bir kuaförden çıkarken görüntülendi

"GÜZEL YARINLAR OLSUN"

Kuaförden elinde kahve ile çıkan Deniz Çakır, "8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'mü mü kutlayacaksınız?" diyerek, erkek muhabirlere takıldı.

38 yaşındaki oyuncu, "Umarım bütün bu saçma sapan şeylerin olmadığı eşit güzel yarınlar olsun" diyerek temennisini dile getirdi.

"KONU BİR TANESİNE BAĞLANAMAZ"

Deniz Çakır, kadına şiddeti konu alan yeni dizisinin Münevver Karabulut cinayetinden esinlendiği iddialarını, "Dizinin konusu bir tanesine bağlanamaz. Binlerce kadın öldürülüyor, nasıl olur da birinin üzerinden yürünsün" diyerek yalanladı.

"ÖYLE ŞEY OLUR MU!"

Deniz Çakır, sette karavan krizi yaşadığı sorularına ise sinirlenerek, "Ya öyle şey, olur mu ya?" diye tepki gösterdi.

SETTE KARAVAN KRİZİ

Geçtiğimiz ay Çakır'ın; Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ ile başrolleri paylaştığı dizinin setinde, kendi karavanını küçük bulduğu ve ekipten değiştirmelerini rica ettiği iddia edilmişti.

Bu isteğine olumlu cevap alamayan Çakır'ın, rol arkadaşları Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan'ın beraber kullandığı karavana el koyduğu öne sürülmüştü

UZAK DURUYORLAR

Öte yandan 38 yaşındaki Deniz Çakır'ın dizi setinin başlangıcından beri kızını canlandıran İlayda Alişan'a kötü davrandığı ve ikilinin, çekimler bittiğinde mümkün olduğunca sette birbirlerinden uzak durmaya çalıştığı da iddia edilmişti.