Bursa
Çok Bulutlu
18.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Deniz Seki eriyor!

Magazin , 15 Aralık 2020 Salı, 10:30

Şarkıcı Deniz Seki, 25 yıl önceki haline döndü. Seki, dört aylık zayıflama kampı sürecinde yaşadıklarını anlattı.

Deniz Seki eriyor!

Deniz Seki 1995'te birinci geldiği Popshow yarışmasına katıldığında henüz 25 yaşında ve 36 bedendi. Yıllar içinde kilo aldı.

Şubat 2018'de, 90'a çıkınca mide küçültme ameliyatı oldu. Dokuz ayda 33 kilo verip 57'ye düştü. Ama son iki yılda bir kısmını geri aldı.

NASIL ZAYIFLADI?

Posta'nın haberine göre; geçen yaz tartıda 76 kiloya çıktığını gören Deniz Seki, yaşam koçu Şeyda Coşkun ile kampa girdi.

Hamur işi, gazlı-şekerli içeceklerden uzak durdu. Öğünlerinde somon, hindi, salata, omlet ve şekersiz pudinge yer verdi.

Aralarda ödem atan detoks sıvılarından tüketti. 17.00'den sonra bir şey yemedi. Her gün bir saat yürüdü, haftanın üç günü pilates yaptı.

Deniz Seki, dört aylık süreçte 22 kilo verdi. 81'den 59'a düşen popçu şu an 36 beden. Şarkıcının hedefi ise; 56 kilo olmak.

Seki "Kendimi eskisinden daha sağlıklı ve zinde hissediyorum. Karın bölgesinde biraz yumuşama oldu, ama sporla toparlamak üzereyim" dedi.

SON POZU OLAY OLDU

Öte yandan bir proje Bodrum'a giden Deniz Seki, paylaştığı fotoğraflarla şaşırttı. Seki'nin fotoğraflarının altına bir takipçisi "Filtreyi abartmışsınız, bacaklar çöp kadar kalmış" diye yazdı.

Photoshop eleştirilerine yanıt, Seki'yi zayıflatan Şeyda Coşkun'dan geldi: "Bacaklar gerçekten ekstra ince, ben kefilim."