Bursa
Çok Bulutlu
12.7°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Didem Soydan'dan cesur pozlar

Magazin , 04 Aralık 2020 Cuma, 15:37

Soydan ile gerçekleşen moda çekimi; 'sadece 'insan'a odaklanmayı hedefliyor. Objektif karşısına geçen güzel manken, filtresiz ve cesur pozlarıyla her zamanki gibi büyük beğeni topladı.

Didem Soydan'dan cesur pozlar

Bütün farklılıkları bir kenara bırakıp kendini keşfetmek isteyenlerin hikayelerinden ilham alan, yenilikçi MX dünyasının ilk koleksiyonu Didem Soydan'ın ikonik ve özgür tarzıyla bir bütünlük oluşturdu.

MX; genç, cinsiyetsiz, enerjik ve yeni nesil marka anlayış ve felsefesiyle geleceği tasarlamaya hazır!

MX, yeni nesil moda anlayışını benimseyen, ortak insani değerlere, insan DNA'sına, ortak kromozoma odakla doğumunu gerçekleştiren bir marka... Sloganı; 'geleceğin ve kalitenin cinsiyeti yoktur'. Birçok endüstride olduğu gibi moda endüstrisinin de cinsiyetçi tavrına son vermesi gerektiği bir dünya düzeninde kendi topluluğunu oluşturmak istiyor MX... Sadece kadın-erkek ayrımını değil, feminen, maskülen, unisex gibi sıfatları da ortadan kaldıran, toplumsal cinsiyet rollerinin, bütün ötekileştirmelerin karşısında durmayı hedefliyor.

MX'in cesur ve yaratıcı ekibi; bir kalıba sokulmadan, cinsiyet normlarının dışında disiplinler benimseyerek çıktığı bu zorlu yolculukta toplumun, özellikle gençlere dayatmaya çalıştığı kalıpları kırmaya odaklanıyor. İlhamların sayısız, farklıların sonsuz ve kimliklerin cinsiyetlerden çok daha derin olduğunun altını çiziyor.