Bursa
Çok Bulutlu
18.2°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Dilan Çiçek Deniz'in estetiksiz hali olay oldu!

Magazin , 10 Kasım 2020 Salı, 12:21

Şimdilerde Alev Alev dizisiyle ekranlara dönen Dilan Çiçek Deniz, hakkında merak edilenleri cevapladı. Eski halleriyle sık sık magazin gündemine oturan Deniz, estetik itirafında da bulundu.

Dilan Çiçek Deniz'in estetiksiz hali olay oldu!
Alev Alev'in Rüya'sı olarak sevenleriyle buluşan Dilan Çiçek Deniz sosyal medyada ilgi odağı oldu. Instagram'da 3.7 milyon takipçisi olan güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz'in paylaşımları da büyük beğeni topluyor.

Daha önce katıldığı canlı yayında estetik açıklamalarında bulunan Dilan Çiçek samimi itiraflarda bulunmuştu. Dilan Çiçek Deniz hakkında merak edilenleri cevaplarken 'Estetik var mı?' sorusu karşısında "Bu soru bütün kadın oyuncuların başına bela olmuş bir soru. Aslında bu soruyu hiç sevmiyorum." dedi ve estetik itirafında bulundu."İKİ ADET ESTETİĞİM VAR"

Dilan Çiçek Deniz "Madem soruldu; bir bölgemde iki adet estetiğim var" şeklinde konuştu.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ KİMDİR?

Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat 1995’te Sivas’ta doğmuştur. Annesi ve babası öğretmendir. Babasının adı Orhan Deniz, annesinin adı Hale Temizyürek'dir. Lisedeyken üç sene boyunca tiyatro eğitimi almıştır. 17 yaşındayken Liseler arası Tiyatro Yarışması'na katılıp oyunculuk ödülü almıştır. Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği okurken asıl istediği bölümün karşılaştırmalı edebiyat olduğuna karar vererek sınavlara tekrar girip karşılaştırmalı Edebiyat bölümüne geçiş yapmıştır. Oyuncu 15 yaşında “Güneşi Annem Sanırdım” adında şiir kitabı çıkarmıştır.

Modellik de yapan Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur.2015 yılında Miami'de düzenlenen Kainat güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etmiştir.

İlk rolü 2015’te Star TV’de yayınlanan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisindeki ‘Ebru’ karakteridir. Dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Alperen Duymaz, Beste Kökdemir, Büşra Develi, Burak Deniz ile birlikte oynadılar. Fakat dizi düşük reytinglerden dolayı 3 Ekim 2015 tarihinde 13 bölüm sonra final yapmıştır.

2015 yılında yayınlanmakta olan “Güneşin Kızları” dizisine dahil oldu. Dizinin başrollerinde Evrim Alasya, Emre Kınay, Hande Erçel, Burcu Özberk, Berk Atan ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı, yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği ”Güneşin Kızları” dizisinde, ‘Elif' karakterine hayat verdi.

Oyuncu Ağustos 2016’da başlayıp Haziran 2017 de final yapan “Bodrum Masalı” adlı dizide başrol oynadı. Dizinin diğer başrollerinde ise Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz ve Hilmi Cem İntepe paylaşmıştır.

Oyuncu son olarak Show TV’de yayınlanan Çukur adlı dizide Aras Bulut ile başrolü paylaşmıştır.