Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Dizi aşkıydı gerçek oldu!

Magazin , 05 Ocak 2021 Salı, 13:50

TRT1'de ekrana getirilen başrollerinde Kutsi ve Nehir Erdoğan'ın rol aldığı Benim Adım Melek dizisinde sürpriz bir aşk doğdu.

Dizi aşkıydı gerçek oldu!

Dizinin genç oyuncuları Rabia Soytürk ve Mustafa Mert Koç'un aşk yaşadığı iddia edildi. Rabia Soytürk ve Mustafa Mert Koç'tan konuya ilişkin henüz bir açıklama gelmezken ikilinin hayranları aşk haberleri karşısında büyük şaşkınlık yaşadı.

Başrollerinde Kutsi ve Nehir Erdoğan'ın rol aldığı TRT1'in en sevilen yapımlarından olan Benim Adım Melek'te rol alan genç yıldızların aşk yaşadığı haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü.

Snob Magazin'in özel haberine göre; Benim Adım Melek'in Ömer'i Mustafa Mert Koç ve Defne'si Rabia Soytürk'ün dizi aşkı gerçek oldu ve birlikte oldukları öne sürüldü. Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk, oyunculuk kariyerlerinin olumsuz etkilenmemesi adına ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor.

Sosyal medyada paylaşım yapmayan ikiliden Rabia Soytürk'ün Mustafa Mert Koç'un ailesiyle tanıştığı iddia edildi. İkilinin hayranları aşk haberleri karşısında şaşkınlık yaşarken Rabia Soytürk ve Mustafa Mert Koç konuya ilişkin herhangi bir açıklamada bulunmadı.