Bursa
Hafif Sağanak Yağışl
17.7°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

DJ Burak Yeter evinin kapılarını hayranlarına açtı

Magazin , 15 Aralık 2020 Salı, 15:06

Dünyaca ünlü Türk müzisyen ve DJ Burak Yeter, İstanbul'daki lüks evinin kapılarını hayranlarına açtı.

DJ Burak Yeter evinin kapılarını hayranlarına açtı

Adını uluslararası alanda duyuran Türk DJ ve müzik yapımcısı Burak Yeter, kendi Youtube kanalında yayınladığı video ile evini gözler önüne serdi.

İSTANBUL MANZARASI

Ünlü müzisyen, göz kamaştıran bir İstanbul manzarasına sahip olan evini takipçileri için gezdi.

Bir rezidansın üst katlarında yer alan 4105 numaralı dairenin kapısında kameraları karşılayan Yeter, sinema odasından saunasına kadar eviyle ilgili bütün ayrıntıları gözler önüne serdi.

Yeter'in, İstanbul'un tarihi yarımadasının bir bölümünü gören evi ağırlıklı olarak beyaz renkte. Bu durumun nedenini açıklayan Yeter, beyaz rengi çok sevdiğini ve enerjisinin kendisine iyi geldiğini söyledi.

Önce salonunu gösteren Burak Yeter ardından da geniş bir alana kurulmuş olan ve içinde büyük bir jakuzi bulunan yatak odasını gözler önüne serdi. Yeter, buranın en sevdiği yer olduğunu belirtti.

Ardından mutfağa geçen Yeter, sonra da evdeki en sevdiği köşelerden biri olan büyük akvaryumu gösterdi. Çeşit çeşit balıkların olduğu devasa akvaryum ise iki odayı birbirinden ayırıyor.

EVİN İÇİNDE ÖZEL KULÜP

Mutfağın yanındaki kapıdan içeri girildiğinde ise Yeter'in konuklarını bir sürpriz bekliyor. Orası, bir DJ masasının da bulunduğu bir kulüp.

PARMAK İZİYLE AÇILIYOR

Oradan çıkıp parmak iziyle kilit açılarak başka bir bölüme geçiliyor. Bu ikinci bölümde ise Yeter'in çalışmalarını yaptığı bir ofis, konser öncesi hazırlıklarını yaptığı makyaj odası yer alıyor.

SAUNA, HAMAM, MASAJ ODASI

Makyaj odasının hemen yanında ise bir özel masaj odası, sauna ve hamam bulunuyor. Kendisi için masajın çok önemli olduğunu dile geitren Yeter, istediği her an hamam ve saunaya girdiğini anlattı.

MİSAFİRLER İÇİN MANZARALI ODA

Oradan çıkıldığında ise Burak Yeter'in misafirlerine ayrılmış bir yatak odası var. Yeter, odayı konuklarının her ihtiyacını karşılayacağı bir alan olarak dizayn ettirmiş.

SİNEMA SALONU

Yatak odasının çıkışında ise bir patlamış mısır makinesi ve hemen yanında da 10 kişilik bir sinema salonu bulunuyor.