Bursa
Parçalı Bulutlu
10.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Doğa Rutkay: Sürekli korona testi oluyorum

Magazin , 19 Kasım 2020 Perşembe, 09:58

Oyuncu Doğa Rutkay ile eşi Kerimcan Kamal, Nişantaşı'nda objektiflere takıldılar. Rutkay, "Doktora geldik. Kontrol amaçlı, her şey normal güzel çıktı. Pandemi sürecinde ben çalışıyorum. Eşim çocuklara bakıyor" dedi.

Doğa Rutkay: Sürekli korona testi oluyorum
Valeye araçlarını teslim eden Doğa Rutkay ile eşi Kerimcan Kamal, doktor kontrolü için Nişantaşı'nda geldiklerini söyledi.
Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan Rutkay, "Doktora geldik. Kontrol amaçlı, her şey normal güzel çıktı. Gayet sağlıklıyız. Pandemi sürecinde ben çalışıyorum. Eşim çocuklara bakıyor" dedi.


Bunun üzerine Kerimcan Kamal ise, "Hanımlar çalışınca beyler çocuklara bakacak. Beyler çalışınca, hanımlar çocuklara bakacak" diye eşine esprili bir cevap verdi.
Koronavirüs tedbirlerine uyduğunu söyleyen oyuncu, "Sürekli test oluyorum. Çok şükür hep negatifiz. Bakalım bundan sonra ne olacak?" diye konuştu. Rutkay, sevenlerin fotoğraf isteğini geri çevirmedi.


Oyuncu Doğa Rutkay, 2014 yılında Kerimcan Kamal ile nikah masasına oturmuş, 2018 yılında ise ikiz çocukları Piraye ve Rutkay Kerim'i dünyaya getirmişti.