Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Drummond: ''LeBron'la oynamak için sabırsızlanıyorum''

Spor , 30 Mart 2021 Salı, 13:20

Los Angeles Lakers'in yeni pivotu Andre Drummond, Lakers'a katıldıktan sonra ilk kez konuştu.

Drummond: ''LeBron'la oynamak için sabırsızlanıyorum''

Los Angeles Lakers'in yeni pivotu Andre Drummond, Lakers'a katıldıktan sonra ilk kez konuştu.

Drummond, bir video konferansında şu açıklamaları yaptı:

''Bu adamlar ( Anthony Davis ve LeBron James ) geri geldiğinde savunmamızın gerçekten harika seviyede olacağını düşünüyorum. Ve bunu dört gözle bekliyorum.

En son oynadığımdan bu yana neredeyse 1 aydan fazla zaman geçti. Oynamak ve sahaya adım atmak konusundaki açlığımı ve heyecanımı tahmin edebiliyorsunuzdur. Kendimi oynamaya hazır hale getirmek için çok çalıştım, inanılmaz bir aylık süreçten geçtim.''

Yardımcı olmaya geldim

Drummond, ilk beş başlayıp başlamayacağı sorulduğunda ise şunları söyledi:

''Kimsenin yerini kapmaya gelmedim. Bu takımın olabildiğince maç kazanmasına yardım etmek için buradayım. Savunma oyunum, hızlı ayaklarımla ve çabuk ellerimle bu takıma çok yardımcı olacağım. 1'den 5'e kadar bütün pozisyonlarda savunma yapabileceğim.

Kadroya girdiğim zaman, Davis 4 numaraya kayabilir ve gerçek pozisyonunu oynayarak, benim 5 numara oynarken yaptığım gibi uzunlarla çarpışmaktan kaçınıp, oldukça iyi durumda olabilir.''

10 yıl önceki tweet'i gerçek oldu

Drummond ayrıca yaklaşık 10 yıl önce attığı, James'le aynı takımda oynama arzusunu belirttiği tweet'ten de bahsetti.

27 yaşındaki oyuncu ''Hayattaki hedeflerimden biri, Kral James'le birlikte veya ona karşı bir maçta bir araya gelebilmek.'' ifadelerini kullanmıştı.

Drummond bu konuyla ilgili olarak, ''Bunu gerçekleştirme fırsatına erişebildiğimi düşününce, zamanın işleme biçimi gerçekten şaşırtıcı diyebilirim.'' açıklamasını yaptı.