Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Dürüm arası uyuşturucu

Asayiş , 28 Eylül 2020 Pazartesi, 13:35

Balıkesir’in Edremit ilçesinde dürüm arasında uyuşturucu ele geçirildi.

Dürüm arası uyuşturucu
İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Narkotik Suçlar ile Mücadele Grup Amirliği ekipleri İzmir'den Edremit ilçesine çok miktarda ectasy ve çeşitli uyuşturucu madde getirileceği bilgisini aldı. Alınan arama kararı ile Edremit sınırları girişinde durdurulan araçta arama yapıldı. Aramaya narkotik köpeği Cash de katıldı. Uyuşturucu tacirleri narkotik köpeklerden korunmak için 492 adet ectasy hapı çiğ köfte paketi içinde lavaş ekmeklere sardı. Köpeklerin çiğ köfte kokusu yüzünden uyuşturucuyu bulamayacağı düşüncesi işe yaramadı.

[caption id="attachment_30605" align="alignnone" width="1073"] BALIKESİR'İN EDREMİT İLÇESİNE YÜKLÜ MİKTARDA UYUŞTURUCU MADDE GETİRİLECEĞİ BİLGİSİN ALAN POLİS OPERASYON YAPTI. UYUŞTURUCU TACİRLERİ ŞEYTANIN AKLINA GELMEYECEK BİR ŞEKİLDE ECTASY HAPLARI NARKOTİK KÖPEĞİNDEN SAKLAMAK İÇİN ÇİĞ ÇİFTE PAKETİ İÇİNDE LAVAŞ EKMEKLERİN ARASINA UYUŞTURUCULARI GİZLEMİŞ ŞEKİLDE YAKALANDILAR. (EMRAH ELMAS/BALIKESİR-İHA)
Balıkesir'in Edremit ilçesinde dürüm arasında uyuşturucu ele geçirildi.[/caption]

Özel eğitimli Cash kısa sürede araç torpidosunda çiğ köfte paketinde bulunan lavaş ekmekleri saralı çok miktarda ectasy hapı tespit etti. Yapılan aramada araçta ve şahısların üzerinde 492 adet ectasy hap, 1.40 gram esrar, 1.05 gram bonzai ve suçtan elde edildiği düşünülen 725 lira ele geçirildi. M.Y ve K.S isimli iki şahıs gözaltına alındı.

 

[caption id="attachment_30604" align="alignnone" width="1136"] BALIKESİR'İN EDREMİT İLÇESİNE YÜKLÜ MİKTARDA UYUŞTURUCU MADDE GETİRİLECEĞİ BİLGİSİN ALAN POLİS OPERASYON YAPTI. UYUŞTURUCU TACİRLERİ ŞEYTANIN AKLINA GELMEYECEK BİR ŞEKİLDE ECTASY HAPLARI NARKOTİK KÖPEĞİNDEN SAKLAMAK İÇİN ÇİĞ ÇİFTE PAKETİ İÇİNDE LAVAŞ EKMEKLERİN ARASINA UYUŞTURUCULARI GİZLEMİŞ ŞEKİLDE YAKALANDILAR. (EMRAH ELMAS/BALIKESİR-İHA)
Balıkesir'in Edremit ilçesinde dürüm arasında uyuşturucu ele geçirildi.[/caption]