Bursa
Çok Bulutlu
14.2°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Duygu Kumarki: "Arsız güçlü olunca..."

Magazin , 10 Ağustos 2020 Pazartesi, 10:53

4 yıldır evlilik hayatları devam ederken 20 gün önce Duygu Kumarki ile tek celsede boşanan oyuncu İsmail Hacıoğlu, meslektaşı Merve Çağıran ile aşk yaşadığını ilan etti. Duygu Kumarki'den ise gündemi saran bir paylaşım geldi.

Duygu Kumarki: "Arsız güçlü olunca..."
Birçok dizide rol alan başarılı oyuncu İsmail Hacıoğlu, yaklaşık 20 gün önce 4 yıllık eşi Duygu Kumarki ile anlaşmalı olarak boşandı. Ünlü oyuncunun evliliğini Çocuk dizisinde partner olduğu Merve Çağıran için bitirdiği ileri sürülmüştü. Hacıoğlu, dün sosyal medya hesabından paylaşım yaparak oyuncuyla aşkını ilan etti. Oyuncunun paylaşımına ilk tepki ise boşandığı eşinden geldi.

SERT SATIRLAR

Hacıoğlu’nun aşkını ilan etmesinin ardından 20 gün önce boşandığı Duygu Kumarki de sosyal medya hesabından dikkat çeken paylaşımlar yaptı. Kumarki, “Çok mesaj alıyorum herkese çok teşekkür ediyorum ama bana neden konuşmadınız demeyin. Benim tarzım değil bulunduğun seviyeden aşağıya bakamıyorum. Dolayısıyla her şey ortaya kendiliğinden çıkar. Allah benim yanımda ilahi adaletini sevdiğim. Arsız güçlü olunca haklı suçlu olurmuş” dedi. Kumarki mahkeme kararıyla eski eşinin soyadını kullanmaya devam edeceğini bunu da kızları Yemin için yaptığını açıkladı.İsmail Hacıoğlu'nun paylaştığı fotoğraf.