Bursa
Hafif Sağanak Yağışl
15.7°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Duygu Özaslan'ın pozlarına beğeni yağdı

Magazin , 24 Aralık 2020 Perşembe, 10:19

Yaptığı paylaşımlarla ve kilo vermesiyle gündeme gelen fenomen Duygu Özaslan, kırmızı elbisesiyle verdiği pozlarla dikkat çekti. Özaslan, kırmızı ruju, kırmızı ayakkabısı ve elbisesiyle takipçilerinden tam not aldı.

Duygu Özaslan'ın pozlarına beğeni yağdı

Instagram fenomeni Duygu Özaslan, yılbaşına özel giydiği kırmızı elbisesiyle verdiği pozlarla gündeme geldi.

Özaslan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Size yılbaşı hediyesi vermeye geldim!" deyip takipçilerine yılbaşı dolayısıyla hediye dağıtacağını söyledi.

Duygu Özaslan'ın paylaştığı fotoğraflar ise takipçileri tarafından oldukça beğenildi.

'BULIMIA NERVOZA'

Fenomen Duygu Özaslan'ın, kendi yayınladığı bikinili pozları ile sosyal medyada paylaşılan görüntüler arasındaki fark olay olmuştu. Yoğun eleştiriler sonrasında Duygu Özaslan Bulimia Nervoza hastalığına yakalandığını açıklamıştı.

Yazdan beri yaptığı paylaşımlarda photoshop'a devam eden ünlü fenomene eleştiri yağıyor. Zayıfladığını iddia ettiği halini paylaşan Özaslan'a takipçilerinin bir kısmı inanmadı.

"YANDIĞIN ŞEYLE YAKINIYORSUN"

Duygu Özaslan'ın bir takipçisi "Bulimiadan yakınan biri olarak yarattığın bu 'fake' vücut modeliyle birçok genç kızı buna sürüklüyorsun. Yandığın şeyle yakıyorsun. İnsanlara diyorsun ki 'ideal vücut bu olduğu için ben kendi vücudum yerine shopla bunu yapıyorum.' Gerçekten acınası" sözleriyle tepki gösterdi.

"AZMİMLE GURUR DUYUYORUM"

Özaslan bu yoruma şu yanıtı verdi: "Öyle bir şey demiyorum artık fotoğraflarımla oynamıyorum da. Çok ciddi spor yapıp kilo verdim kusura bakmayın ama azmimle de gurur duyuyorum."

Özaslan birkaç ay önce Bulimia Nervoza hastalığına yakalandığını şu sözlerle açıklamıştı; "Evet, kilo aldım. Aslında sonra açıklayacaktım ama şimdi söyleyeyim; bulimia nervoza hastalığına yakalandım. İyileşme sürecindeyim."

Öte yandan Duygu Özaslan, bir süredir basketbolcu Maxim Can Mutaf ile aşk yaşıyor.

'GÖRÜCÜ USULÜ TANIŞTIK'

Mutaf ile tanışma hikayelerini YouTube kanalında yayınladığı bir videoda anlatan Özaslan, şu ifadeleri kullandı: Görücü usulü tanıştık. Ortak bir arkadaşımız 'Biri var, senden çok hoşlanıyor' dedi. Beklentim sıfır olduğu için ilgilenmedim. 'Ya çirkindir ya da salaktır' dedim. Sonra bir akşam mesaj attı. Ertesi gün buluştuk ve sevgili olduk.