Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ebru Polat üzücü haberi sevgilisinin ayağını öptüğü fotoğrafla duyurdu

Magazin , 27 Şubat 2021 Cumartesi, 19:19

Tolgahan Yıldız, sevgilisi Ebru Polat'ın sakatlanan ayağına önce masaj yaptı, sonra öpücük kondurdu. Ünlü şarkıcı, bu görüntüyü eleştirilere yanıt verdi.

Ebru Polat üzücü haberi sevgilisinin ayağını öptüğü fotoğrafla duyurdu

Sosyal medyada yayınladığı iddialı pozlarla gündem olan Ebru Polat, talihsiz bir kaza geçirdi. Yere düşen ve ayak bilek bağ dokusu yırtılan 37 yaşındaki şarkıcı, sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Polat, "Doktorumun dediğine göre 3-4 hafta sıkıntı yaşarmışım. Bunu elimden geldiği kadar hızlandırmam gerekiyor. Bir haftaya çekmem lazım, çekerim diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Tolgahan Yıldız, yaşadığı talihsiz kaza sonrası evinde istirahat eden sevgilisi Ebru Polat'ın ayağına masaj yaptıktan sonra öpücük kondurdu.

Instagram hesabından paylaşım yapan Polat, "Düştüm ve bilek bağ dokum yırtıldı. Senden daha cok seni düşünen ve hastayken ayağını öpen sevgilileri görebilir miyiz?" notunu yazdı.

Sosyal medyada çok sayıda 'geçmiş olsun' mesajı gelen Ebru Polat, sevgilisinin ayağını öpmesini eleştirenlere ise sert çıktı.

Ünlü şarkıcı, "Bazen çok saçmalıyorsunuz. Birbirinizi sevin. Tolgahan hastalanırsa ben de onun ayağını öperim" ifadelerini kullandı.

Ebru Polat'ın, Instagram hesabının hikaye bölümünden yayınladığı kareye ise "Ayağımı öpen yarim" mesajını yazmadı dikkat çekti.