Bursa
Çok Bulutlu
18.2°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ebru Şahin sosyal medyaya geri döndü!

Magazin , 22 Şubat 2021 Pazartesi, 08:54

Kısa bir süre önce sosyal medya hesaplarını kapatan oyuncu Ebru Şahin'in detoksu sona erdi. Basketbolcu Cedi Osman ile aşk yaşayan Şahin, "Ve geri döndüm" notuyla yeni pozlarını takipçileriyle paylaştı.

Ebru Şahin sosyal medyaya geri döndü!

Geçtiğimiz haziran ayında milli basketbolcu Cedi Osman ile aşk yaşamaya başlayan oyuncu Ebru Şahin, bir süre önce tüm sosyal medya hesaplarını kapatmıştı.

Bu hamlenin ardından ikilinin yollarını ayırdığı öne sürülmüştü. 25 yaşındaki basketbolcunun da Sevgililer Günü'nde paylaşımda bulunmaması ikilinin 'ayrılık' dedikodularını alevlendirmişti.

"SOSYAL MEDYA DETOKSUNA GİRDİ"

Bunun üzerine ünlü oyuncunun menajeri, açıklama yapmış ve "Sosyal medyasını kapatma nedeni ayrılık değil. Sadece bir süreliğine sosyal medya detoksuna girdi" ifadelerini kullanmıştı.

"BURASI RUHUMU BULDUĞUM YER"

Şahin'in menajerinin açıklamasının ardından Cedi Osman da sevgilisinin fotoğrafını sosyal medya hesabından, "Burası ruhumu bulduğum yer. Bu yüzden evde olduğumu biliyorum" notuyla yayınlamıştı. Cedi, bu paylaşımıyla ayrılık iddialarını da yalanlamıştı.

Bir süredir sessizliğini koruyan Ebru Şahin'in sosyal medya detoksu sona erdi. Instagram'da 3 milyondan fazla takipçisi olan Şahin, Ege'de verdiği yeni pozlarını yayınladı.

"GERİ DÖNDÜM"

26 yaşındaki ünlü oyuncu, gönderilerine, "Ve geri döndüm" notunu düştü. Fotoğraflarda keyifli halleriyle dikkat çeken Ebru Şahin, tarzıyla da adında söz ettirdi.

"HER GÜN YENİ BİR ŞEY KEŞFEDİYORUZ"

Geçtiğimiz aylarda ALL dergisine konuşan Ebru Şahin, "Cedi ile küçüklüğümüzden beri farklı çevrelerde, farklı güven anlayışlarında büyürken hep aynı içgüdüyle hareket ettiğimizi fark ettik. Hani biriyle konuşmana gerek kalmadan her şeyi halledersin ya, aramızda öyle bir bağ var. Birbirimizde her gün yeni bir şey keşfediyoruz" demişti.

MİLLİYET MAGAZİN