Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Eda Ece: Mutluluğun fotoğrafına gerek yok

Magazin , 15 Mart 2021 Pazartesi, 13:04

İlişkileri yılan hikayesine dönen Eda Ece ile basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer, geçtiğimiz aylarda kavga edip tekrar barıştıktan sonra ilk kez Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Mutlu olduğunu söyleyen Ece, ilişkisi hakkındaki sorular üzerine, "Sürekli 'ayrıldım, barıştım, kavga ettim' bunları söylemek istemiyorum şu an hiçbir sorun yok görüyorsunuz. Kimseye mutluluk resmi gösterme çabam yok" diye konuştu.

Eda Ece: Mutluluğun fotoğrafına gerek yok

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer, Nişantaşı'nda görüntülendi. Sevgilisiyle alışverişe çıktığını söyleyen ve elindeki poşetlerle dikkat çeken Ece, rol aldığı dizinin kıyafet provasına geldiğini ve sete geçeceğini belirtti.

Geçtiğimiz günlerde kendisi de koronavirüse yakalanan ve maskeyle korunmaya çalıştığını söyleyen oyuncu, "Çok kalabalık Nişantaşı herkes sıkıldı herhalde. Hava güzel ya o da etkili oluyor. Ben oldum, sıramı savdım ama kimsenin yaşamasını istemem herkes dikkat etsin kendine... Antikorum daha oluşmadı galiba yine maskeyle kendimi korumaya çalışıyorum" diye konuştu.

'ÖZEL HAYATIMI AÇIKLAMAK İSTEMİYORUM'

Ortada nazar değecek bir durumun olmadığını ve kimseye mutluluk resmi göstermek için uğraşmadığını ifade eden oyuncu, sözlerine şöyle devam etti: "Evet herhalde çok fazla Instagram paylaşımı yapıp mikrofonlara konuşmayınca bu konuda otomatik olarak haberler çıkıyor. Yok niye nazar değsin ki herkesin ilişkisi var, öyle düşünmedim."

"Ben istemiyorum özel hayatımı sürekli açıklamak, 'öyle ayrıldım, barıştım, kavga ettim' bunları söylemek. Şu an hiçbir problem yok görüyorsunuz. Öyle kimseye mutluluk resmi gösterme gibi bir çabam da hayatım boyunca olmadı."

'AİLEM OLACAK TABİİ'

Ece, "Sizin önceliğiniz kariyer mi yoksa evliliği düşünüyor musunuz?" sorusuna ise, "Ben iyi bir ailede büyüdüm, ilerisi için ailem olmasını isterim bu genç yaşta üretip yaratmaya kendi hayatımı kazanmaya çalışıyorum. İleride benim de bir ailem olacak tabii" yanıtını verdi.

SAĞLIĞINA KAVUŞTU

'Yasak Elma' dizisinde Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece koronavirüse yakalanmasının ardından evinde kendini karantinaya almıştı.

Hastalığı ağır bir şekilde atlattıktan sonra sağlığna kavuşan ünlü oyuncu, dizinin 101. bölümünde tekrar sete dönmüştü.