Bursa
Çok Bulutlu
10.9°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Eda Taşpınar'dan aşk itirafı: Evet, beraberiz

Magazin , 19 Ağustos 2020 Çarşamba, 09:42

İzmir tatiline kısa bir ara veren Eda Taşpınar, önceki gün Bebek’te görüntülendi. 40 yaşındaki sosyetik güzel, kendisinden bir yaş küçük oyuncuyla aşkını itiraf etti.

Eda Taşpınar'dan aşk itirafı: Evet, beraberiz
Tatiline verdiği ara için, sıkıldığnı söyleyen Eda Taşpınar, "Bu sene biraz değişik oldu. Sınırlar açılmadığı için rotamı Çeşme’ye çevirmek zorunda kaldım. Alaçatı da çok sevdiğim bir yer var, orada güzel geçti tatilim" dedi.

Kendi ismini taşıyan güneş kremleri hakkında sosyetik güzel, "Şirketimi kuralı 8 yıl oldu. Bu sene Kuveyt ve Dubai’ye açılmıştık, şimdi de Amerika’ya açıldık. Amazon’a girdik bir Türk markası olarak ve kadın olarak. Benim için çok gurur verici bir şey. Bir Türk ürününü yurt dışında satıyor olabilmek çok güzel bir şey, olumlu dönüşler alıyorum. 'Markamı dünyaya açmak istiyorum' demiştim, inşallah bunu yavaş yavaş başaracağım" ifadelerini kullandı.

"90 YAŞINDA AMA HEPİMİZİ GÖTÜRÜR"

Çeşme tatilinde 90 yaşındaki annesiyle yaptığı yoga hatırlatılınca Taşpınar, "90 yaşında ama hepimizi götürür annem, şahane yani. 'Anneciğim yoga yapalım' diyorum, 'olur' diyor. 'Anneciğim bunu yapalım', 'olur' diyor. Hayatını deneyim üzerine kurmuş ve bir şeyler deneyip yaşamak istiyor."

"BİR AYDIR BERABERİZ"

Oyuncu Çağrı Atakan'la aşk yaşadığı iddialarını doğrulayan Taşpınar, "Evet, bir aydır beraberiz, çok iyi gidiyor. Gayet güzel ve keyifli" dedi.

Saçlarındaki beyazlarla alakalı ise sosyetik güzel, "Saçımda hiçbir zaman boya yoktu, boyamayı da düşünmüyorum. Güzel de beyazlıyor" ifadelerini kulandı.370 BİN TL'LİK SAAT

Eda Taşpınar’ın takıları dikkat çekerken, kolundaki saatin fiyatı ise dudak uçuklattı. Taşpınar'ın saatinin değerinin 50 bin dolar (370 bin TL) olduğu öğrenildi.