Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Eda Taşpınar'dan 'squat' paylaşımı

Magazin , 29 Ağustos 2020 Cumartesi, 19:35

Sosyal medyayı sık kullanan ünlülerin başında gelen Eda Taşpınar her zaman fiziğiyle ön plana çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde Çeşme'de kiraladığı villa ile gündeme gelen Eda Taşpınar'dan bu kez 'squat' paylaşımı geldi. Sosyal medya hesabı Instagram'dan 'squat' videosu paylaşan Taşpınar, 'işe yarıyor' dedi.

Eda Taşpınar'dan 'squat' paylaşımı
Sosyal medyada binlerce takipçisi olan ve bu yıl yaz ayını Çeşme'de geçiren Eda Taşpınar'dan squat videosu geldi. Squat işe yarıyor paylaşımı yapan Taşpınar yaptığı paylaşımın altında şu ifadelere yer verdi:

Düşüp ölene kadar squat yapıyorum. Genetik değil kendim yaptım.

VİLLA OLAY OLDU

Eda Taşpınar 2015’ten bu yana her yıl mayıs-eylül arasında Yunanistan'ın Mikonos adasında tatil yapıyordu. Pandemi nedeniyle bu yıl adadaki evine gidemedi.

Posta'nın haberine göre; haziran ayını Çeşme- Alaçatı’da günlüğü 3 bin TL olan butik bir otelde geçirdi.

Ardından Ildırı yamaçlarında mimarisiyle görenleri hayran bırakan bir villa kiraladı.

Mikonos’taki evlerden ilham alınarak tasarlanmış yapı manzarası, dekorasyonu, bahçesindeki jakuzisiyle dikkat çekiyor. Öte yandan sosyetik güzelin, oyuncu Çağrı Atakan'la aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Geçtiğimiz hafta Bebek'te görüntülenen Eda Taşpınar, "Evet, bir aydır beraberiz, çok iyi gidiyor. Gayet güzel ve keyifli" diyerek aşkını itiraf etmişti.