Bursa
Çok Bulutlu
22.9°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ekmek alacaktı 3 bin lirasından oldu

Bursa , 15 Aralık 2020 Salı, 11:12

İnegöl'de sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasına dakikalar kala fırına ekmek almak için giden Fatih B.'nin (50) kamyonetinden, 3 bin lira nakit para, senet ve çeklerin bulunduğu çantası çalındı.

Ekmek alacaktı 3 bin lirasından oldu

Olay, dün akşam saat 20.45 sıralarında İnegöl ilçesi Kemalpaşa Mahallesi Mahmut Esatbey Caddesi üzerinde meydana geldi.

Sokağa çıkma kısıtlamasına dakikalar kala cadde üzerinde kamyonetini park eden Fatih B. acele ile fırına ekmek almaya giderken, aracının kapılarını kilitlemeden ayrıldı. Ekmekleri alarak, 5 dakika sonrasında döndüğünde sürücü, kamyonetin içerisinde bulunan çantasının çalındığını fark etti. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, incelemelerde bulundu.

5 DAKİKA İÇİNDE ÇALDILAR

Çantasının içerisinde 3 bin liralık nakit paranın dışında çek ve senetlerinin bulunduğunu kaydeden Fatih B., Aracımı park ettim, fırına gidip ekmek alıp döndüm 5 dakika sonra. Geldiğimde çantamı çalmışlardı. Çantamın içerisinde pasaport, para, çek, senet, cüzdan gibi birçok kişisel ve değerli eşyam vardı. Günlük yaşamımızda kullandığımız ne varsa hepsi gitti. 3 bin lira nakit para ve hatırı sayılır çek ve senetlerim vardı. Ümidim hırsızların biran önce yakalanması? ifadelerini kullandı.

Polis ekipleri, hırsızlık şüphelisi veya şüphelilerinin yakalanması için çalışma başlattı.