Bursa
Parçalı Bulutlu
23.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ekrem Pamuk "Yönetim listemizi veremiyoruz!"

Bursaspor , 22 Nisan 2021 Perşembe, 14:44

Bursaspor Kulübü Olağan Genel Kurulu öncesi tek aday olan Ekrem Pamuk'tan bir açıklama geldi. Yönetim listesini bugün Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu'na teslim etmesi beklenen Pamuk, "Yönetim listemiz hazır. Divan Başkanı İdris Sevinç'le görüştük. O da mevcut yönetimin kongre ilanı çıkartmadığı için şu an verilecek olan listenin kaos çıkaracağını söyledi." ifadelerini kullandı.

Ekrem Pamuk "Yönetim listemizi veremiyoruz!"

Bursaspor'da gözler kongreye çevrildi. 1 Mayıs'ta yapılacağı açıklanan Olağan Genel Kurul için bugün başkanlığa aday olan veya olacak isimlerin listelerini Divan Başkanlık Kurulu'na vermesi gerekiyordu. Şu anda tek resmi aday konumunda bulunan Ekrem Pamuk da hazırlamış olduğu yönetim listesini bugün Divan Kurulu'na sunacaktı. Ancak beklenen gelişme yaşanmadı.

"Mevcut yönetim kongre ilanı çıkartmadı!"
Başkan Adayı Ekrem Pamuk
yaptığı açıklama, "Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç'le bir görüşme yaptım. Mevcut yönetimin kongre ilanı çıkartmadığından dolayı bugün verilecek olan listelerin kaos yaratacağını bana söyledi. Bizler de Bursaspor'a zarar vermemek ve şehirde kaosa neden olacak bir hamle yapmamak için bekleme kararı aldık. Bizim yönetim listemiz hazır. Şu anda Erkan Kamat yönetiminden ve Divan Başkanlık Kurulu'ndan haber bekliyoruz" ifadelerini kullandı.