Bursa
Çok Bulutlu
11.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Eline ne geçerse balkondan aşağıya attı; vantilatör, televizyon, masa, halı!

Asayiş , 06 Mart 2021 Cumartesi, 14:23

Antalya'da psikolojik sorunları olduğu belirtilen 61 yaşındaki Ünal O., oturduğu apartmanın 7'nci katındaki dairesinin penceresi ve balkonundan eşyaları bahçeye attı. Halı, damacana, çaydanlık, masa, vantilatör ve televizyon gibi birçok eşya atan Ünal O., zaman zaman şiir okudu. Komşuları, yalnız yaşayan Ünal O.'dan şikâyetçi oldu.

Eline ne geçerse balkondan aşağıya attı; vantilatör, televizyon, masa, halı!

Sabah saatlerinde Kepez ilçesi Çankaya Mahallesi'nde meydana gelen olayda, 7. kattaki dairede yalnız yaşayan ve psikolojik sorunları olduğu öne sürülen Ünal O., henüz bilinmeyen nedenle pencereden ve balkondan eşyalarını atmaya başladı.

Evde bulunan masa, halı, damacana, vantilatör, tost makinesi, televizyon gibi çok sayıda eşyayı balkondan bahçeye atan Ünal O. için komşuları 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbarda bulundu. Kısa süre içinde olay yerine gelen ekipler güvenlik önlemi aldı, Ünal O.'dan eylemini sonlandırmasını istedi.

Ancak Ünal O. önce şiir okudu, daha sonda cinsel organını gösterip içeriye girdi. Çabalara rağmen aşağıya inmeyen Ünal O., içeriye girip uzun süre çıkmayınca polis olay yerinden ayrıldı.

Olayın şokunu üzerinden atamayan komşuları, aynı eylemi sürekli tekrarladığını belirterek, Ünal O.'dan şikâyetçi oldu.