Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Emilia Clarke, Marvel evrenine katılıyor

Magazin , 21 Nisan 2021 Çarşamba, 16:53

Game of Thrones'ta canlandırdığı (Taht Oyunları) Daenerys Targaryen karakteriyle dünya çapında üne kavuşan Emilia Clarke, Secret Invasion dizisiyle Marvel evrenine ilk adımını atıyor.

Emilia Clarke, Marvel evrenine katılıyor

Emilia Clarke, Disney Plus'ta hızla bir araya gelen, yeni ve iddialı orijinal Marvel dizisi Secret Invasion'ın kadrosuna katılmak için son görüşmeleri yapıyor.

Game of Thrones'un (Taht Oyunları) başrol oyuncusu, bu diziyle birlikte Marvel kadrosuna katılıyor.

Clarke, daha önce adı duyurulan dizide Samuel L.Jackson, Ben Mendelsohn, Kingsley Ben-Adir ve Olivia Colman ile birlikte rol alacak.

SECRET INVASION HAKKINDA

Beyazperde'nin haberine göre; geçen yıl bir geliştirme projesi olarak duyurulan Secret Invasion, Marvel'in Disney Plus için planladığı birçok diziden sadece biri. Jackson, evrendeki ikonik Nick Fury rolünü yeniden canlandırırken, Mendelsohn, Captain Marvel filminde olduğu gibi Skrull Talos'u oynayacak. Dizinin, yıllardır Dünya'ya sızan ve şekil değiştiren bir grup uzaylıyı takip ettiği söyleniyor.

Ben-Adir ana kötü adam olarak belirlendi. Kyle Bradstreet, senaryo ve yönetici yapımcılığa bağlı. Kevin Feige'nin birimi, WandaVision ve Falcon and the Winter Soldier dahil olmak üzere diğer tüm MCU dizilerinde olduğu gibi yayıncı için projeyi denetleyecek.