Bursa
Parçalı Bulutlu
10.2°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Emily Ratajkowski anne oldu

Magazin , 12 Mart 2021 Cuma, 13:58

Hamile olduğunu Ekim 2020'de duyuran ünlü model Emily Ratajkowski, bebeğini dünyaya getirdi. İlk kez anne olan Ratajkowski, bebeğinin ilk fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak adını da açıkladı.

Emily Ratajkowski anne oldu

ABD'li model Emily Ratajkowski, bebeğini dünyaya getirdi. Emzirirken çekilen fotoğrafını sosyal medyada paylaşan 29 yaşındaki model, Sylvester Apollo Bear adını verdiği oğlunun 8 Mart'ta dünyaya geldiğini duyurdu. Ünlü model, bebeği için, "Hayatımın en gerçeküstü, en güzel ve aşk dolu sabahına geldi" ifadesini kullandı.

Ratajkowski, Ekim 2020'de Vogue dergisine kapak olarak hamileliğini duyurmuştu.

Belirginleşen karnını gösteren bir kıyafet giyen ve karnını tutan Ratajkowski, "Tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederim" demişti.

Geçtiğimiz yıllarda yıldız modelin hamile olduğu iddia edilmiş ancak Ratajkowski bu iddiları yalanlamıştı.

Ratajkowski, 2018 yılında oyuncu Sebastian Bear-McClard ile New York'ta düzenlenen sade bir nikah töreniyle dünyaevine girmişti.

Modelliğin yanı sıra oyunculuk da yapan Emily Ratajkowski, hamilelik dönemini kitap yazarak geçirdi. Yayın dünyasında adını duyurmaya hazırlanan ünlü yıldızın kaleme aldığı My Body (Benim Vücudum) adlı kitap önümüzdeki yıl piyasaya çıkıyor. "Bunu okumanız için sabırsızlanıyorum" diyen Ratajkowski, kitabında, feminizm, erkek ve kadın ilişkileri, cinsellik ile ilgili konularda kendi kişisel keşiflerini anlatıyor.