Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Emin Adanur istifa mı edecek?

Bursaspor , 23 Haziran 2021 Çarşamba, 07:40

Bursaspor yönetim kurulu lideri Emin Adanur, taraftar gruplarından Teksas'ın paylaşımına yanıt verdi.

Emin Adanur istifa mı edecek?

Emin Adanur'un, Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'la dün yaptığı görüşmenin ardından Bursaspor'dan alacağı olan 2 milyon lirayı sildiğini açıklamasına tepki gösteren Teksas'ın ifadelerine sert bir cevap verdi.

Teksas'ın resmi internet sitesinden yayınlanan, "Özrü kabul edilmeyecek hatalar o yetkinizi elinizden alır. Bursaspor'u bu bilinçle yönetin!" açıklamasına sosyal medya hesabından cevap veren Emin Adanur, "istifa imalı" bir açıklama yaptı.

Teksas'ın bu paylaşıma yanıt veren Emin Adanur;

Adanur, "Peki güzel kardeşlerim, kusura bakmayın lütfen biz muhtemelen sizin gözünüzde bu bilincin dışına çıktık. Seçilmeden öncede hep bahsetmiştik, insanların korkup uzaklaştığı bir Bursaspor değil, severek-saygı duyarak andığı bir Bursaspor markası olacağız diye.

Bunun yoluda malesef kavga ederek olmuyor.. Evet arkadaşlar, konuşacak o kadar çok şey varki ama susmak en güzeli. Sizin bizim yetkimizi elimizden almanıza gerek yok, biz yarın sabah gerekeni yapar size teslim ederiz.

Bugüne kadar tarafımızca yapılan her şeyde bağış olarak kalır, ben 30 yaşına kadar aileme ve arkadaşlarıma mahcup olmadım, bu işler bize göre değil, biz Bursada yaşıyoruz ve bu tarz söylemlerle ailemi muhatap edemem, hadi eyvallah" ifadelerini kullandı.