Bursa
Parçalı Bulutlu
8.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Emre Aşık ile boşanma aşamasında olan Yağmur Sarnıç'dan kan donduran iddialar!

Magazin , 01 Nisan 2021 Perşembe, 11:50

Yağmur Sarnıç, olaylı bir boşanma süreci yaşadığı eski futbolcu Emre Aşık'ın kızı E. Aşık'a cinsel tacizde bulunduğunu öne sürdü. İğrenç iddia sosyal medyada tartışma konusu oldu. İşte detaylar...

Emre Aşık ile boşanma aşamasında olan Yağmur Sarnıç'dan kan donduran iddialar!

Yağmur Sarnıç ile Emre Aşık arasındaki gerilim bitmek bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde Seren Serengil ile girdiği polemikle gündeme gelen Yağmur Sarnıç, boşanma sürecinde olduğu Emre Aşık hakkında flaş bir iddia ortaya attı. Avukatı Bedirhan Duymaz aracılığıyla İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na Emre Aşık hakkında suç duyurusunda bulunan Sarnıç, ortaya attığı iddiayla şoke etti.

Emre Aşık'ın kızı E. Aşık'a cinsel istismarda bulunduğunu iddia eden Yağmur Sarnıç, sosyal medya hesabından, "Emre Aşık Pedofiliden Yargılansın" başlığıyla bir açıklama yayınladı. Sarnıç, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Kızımın babası tarafından maruz kaldığı cinsel istismar konusunda savcılığa suç duyurusunda bulundum. Lakin sürekli birileri diğer olaylar gibi bu olayın da üzerini örtmeye çalışıyor. Fakat bu asla iftira değil bizzat kızımın kendi beyanlarıdır. Neticede pedagoglar dinlediğinde gerçekliği ispatlanacak ve bu şahıs ceza alacak. Fakat hali hazırda böyle sapkın bir kişilik ile evlatlarımın olmasından çok rahatsızım lütfen tweeter da tweet atarak siz de destek olun ve bir an önce yargılama yapılsın çocuklarımın başına bir şey gelmeden kurtarmama yardım edin lütfen."

İlerleyen saatlerde Yağmur Sarnıç bir paylaşım daha yaparak kendisine inanmayanlara seslendi. Sarnıç, "Böyle bir konunun iftirası olmaz" dedi. Emre Aşık'ın boşanma aşamasında olduğu Yağmur Sarnıç'a ne yanıt vereceği merak konusu oldu.