Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Erikli sponsor oldu

Bursa , 29 Eylül 2020 Salı, 12:16

Erikli, Trabzonspor’un üst üste 3. sezon su sponsoru oldu. Sponsorluk anlaşması ile ilgili açıklama yapan Erikli Genel Müdürü S. Serdar Seyhanlı, "Trabzonspor’un bu sene de yanında olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

Erikli sponsor oldu
Türkiye’nin öncü su markalarından biri olan Erikli, Trabzonspor’un 2020-2021 sezonunda da su sponsoru oldu. Üst üste üç sezon da Trabzonspor’a sponsor olan Erikli’nin Genel Müdürü S. Serdar Seyhanlı, futbolun birleştirici gücüne inandıklarını belirterek, “Trabzonspor’un bu sene de yanında olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

“FUTBOLUN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜNE İNANIYORUZ”

Erikli Genel Müdürü S. Serdar Seyhanlı Trabzonspor’u destekliyor olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek şunları aktardı:

“Erikli olarak uzun yıllardır sporu desteklemekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Bu topraklardan doğan ve tüketicisinin kalbinde yer edinen bir marka olarak, futbolun birleştirici ve mutlu edici gücüne inanıyoruz. Trabzonspor, 50 yıllık mazisi ile ülkemiz futbol mozağinin en renkli parçalarından bir tanesi. Yan yana sloganı ile çıktıkları yolculukta Trabzonspor’un bu sene de yanında olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Sağlığın değerini fazlası ile hissettiğimiz bu günlerde, sporcularımıza ve takımlarımıza sağlıklı ve keyifli bir sezon diliyorum.”

“ERİKLİ TAKIMIMIZA GÜÇ KATIYOR”

Sponsorluk anlaşması ile ilgili açıklamada bulunan Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu ise “Erikli’nin bu sezon da yanımızda olmasından dolayı çok mutluyum. İki marka olarak yan yana gelme kararı alıyorsanız elbette ki önemli değerleri paylaşmanız gerekiyor. Erikli’nin marka gücü ile takımımız  güç kattığını düşünüyorum. Genç ve dinamik takımımızın ortaya koyduğu performansta katkısı tartışılmaz olan suyun, şüphesiz kalitesine güvendiğimiz Erikli markası ile sağlanmasından dolayı içimiz çok rahat. İş birliğimizin uzun yıllar daim olmasını dilerim’’ dedi.