Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Erkan Kamat "VARIM" dedi

Bursaspor , 13 Ağustos 2020 Perşembe, 12:00

Erkan Kamat, Bursaspor Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Erkan Kamat "VARIM" dedi
Bursaspor Olağanüstü Kongre kararı alınmadan adayım diyen ama “özel” beklentilerine karşılık alamadığı için mücbir sebep icat ederek adaylıktan vazgeçen Hüseyin Akdemir ciddi bir hayal kırıklığı yaratmıştı.

Kongreye adaysız mı gireceğiz sorularına yanıtı Erkan Kamat vererek Bursaspor Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Kuracağı ekiple Bursaspor’u hak ettiği yere taşıyacaklarının altını çizen Kamat, yol arkadaşlarıyla birlikte kent dinamikleri ile uyum içerisinde çalışacaklarını ifade etti.

Erkan Kamat’ın bu çıkışını çok anlamlı bulup desteklerken, son anda bir hayal kırıklığı yaşamak istemiyoruz.

Erkan Kamat Bursaspor camiasına şöyle seslendi;

"Değerli Bursasporlular!

Kulübümüzün içinde bulunduğu bu sıkıntılı günlerde yaşanan kongre sürecinde ve sandığa gitmeye günler kala Büyük Bursaspor camiasında devam eden ölüm sessizliğini bozmak adına ben ve değerli yol arkadaşlarımla gerekli çalışmalara başladık.

Kafamızı kuma gömmeden; plan ve projelerimizle tüm samimiyetimizle tecrübemizle, aklı hür vicdanımızla ve tabi ki Bursasporluluğumuzla bu büyük sorumluluğa talip olmak için, kulübümüzü düzlüğe çıkarmak adına kollarımızı sıvadık.

Reklam ve sponsorluk görüşmelerinden sportif hamlelere, kent dinamiklerinden devlet büyüklerimize kadar yoğun bir istişareye şu andan itibaren başlamış bulunmaktayız.

Herkes bilmelidir ki Bursaspor yalnız da sahipsiz de değildir ve Türkiye'nin en büyüğü, en kısa sürede ait olduğu yere dönecektir!"