Bursa
Kum veya Toz Taşınım
13.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Erkan Kolçak Köstendil yeni dizisini duyurdu

Magazin , 17 Aralık 2020 Perşembe, 13:26

Çukur'un Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil'in diziye dönüşü heyecanla bekleniyordu ancak Vartolu Sadettin'in yeni projesi belli oldu bile. Temmuz ayında oğlu Marsel'in dünyaya gelmesinden sonra ailesi ile daha fazla vakit geçirmek için diziden izin kopartan oyuncu, bir süreliğine hikayede görünmeyecek.

Erkan Kolçak Köstendil yeni dizisini duyurdu

Erkan Kolçak Köstendil, bu süreçte ise yeni bir dizi duyurusu yaptı. Daha önce de Bülent Şakrak ile birlikte pandemi döneminde hazırladığı mini dizi "Pes Artık" ile youtube'da yol almaya başlayan Köstendil, yine benzer bir projeyi hayata geçirdi.

Oyuncunun yeni dizisinin ismi ise Konuşma... İlk fragmanını instagram hesabından paylaşan Köstendil, yakında dizinin bölümlerinin youtube kanalında yayınlanacağını da açıkladı.

Çukur dizisinde izleyicilerin bir süredir göremediği oyuncu, yakında youtube kanalında farklı bir karakterde yer alacak. Rol alan isimler de çok iddialı... Köstendil, sosyal medya paylaşımında dizide rol alan arkadaşlarını da yazdı. Aslıhan Gürbüz, Cansu Tosun, Görkem Şarkan, Kenan Tosun dizide rol olan isimler olarak dikkat çekiyor.