Bursa
Hafif Sağanak Yağışl
10°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Erkek terörü son bulmuyor! Yüzü falçata ile parçalandı!

Asayiş , 17 Ocak 2021 Pazar, 11:51

Ukrayna uyruklu Anna Butim, boşanmak istediği eşi Mesut Ö.'nün falçatalı saldırısına uğradı. Yüzü parçalanan Butim, açılan derin yaraları sosyal medyadan paylaşarak yardım istedi. Ukraynalı genç kadının yüzünün paramparça edildiğini tüm çıplaklığıyla ortaya koyan görüntüler herkesi şoke etti. Çığlığının duyulmasını isteyen kadının yüzünü bu hale getiren Mesut Ö.'nün tüm dijital platformlarda hesaplarını askıya alıp kaybolduğu iddia edildi.

Erkek terörü son bulmuyor! Yüzü falçata ile parçalandı!

Sabah'ın haberine göre işte Kocaeli'de ikamet eden ve kocası Mesut Ö. tarafından acımasızca bu hale getirilen Ukrayna uyruklu Anna Butim'in yüzünün aldığı hal ve saldırıya ilişkin detaylar;

YÜZÜ FELÇLİ KALACAK

Hakkında uzaklaştırma kararı olan Mesut Ö., Butim'e Florya'da bulunan bir alışveriş merkezinde saldırdı. Sosyal medyadan sesini duyurmaya çalışan kadın kendisinin hâlen ölümle tehdit edildiğini kaydetti. Butim yüzünün felçli kalacağını belirtti.

"BU ALÇAK TUTUKLANSIN"

Butim'in İstanbul Emniyeti ve Kocaeli Emniyeti'ni etiketlediği mesajına sosyal medya kullanıcılarından destek yağdı.

Kullanıcılar Butim'in, Mesut Ö.'nün 4. eşi olduğunu iddia ederken vahşetin failinin tutuklanması çağrısında bulundular. Tepkiler ise kısa sürede çığ gibi arttı.

TWİTTER HESABI ASKIYA ALDI

Öte yandan Butim'in falçatalı saldırı sonucu ağır yara alan yüzünün fotoğraflarını paylaşması nedeniyle Twitter Anna'nın hesabını da askıya aldı.

Vahşi saldırının faili olduğu iddia edilen Mesut Ö.'nün nerede olduğuna ilişkin henüz bir bilgi yok.

Anna'nın kendisini bu hale getiren Mesut Ö.'den şikayetçi olduğu ve halen tehditler aldığı da attığı tweetlerde dikkat çeken bir ayrıntı oldu.

"ALLAH'IM NE OLUR BENİ KORU"

İstanbul'da bir AVM'nin civarında saldırıya uğradığını belirten Anna Butim attığı tweette şu ifadelere yer verdi: "Boşanmak istediğim ve hakkında uzaklaştırma kararı bulunan adam tarafından falçata ile saldırıya uğradım. Yüzüm felçli kalacak ve beni hala öldürmekle tehdit ediyor. Allah'ım lütfen beni koru"