Bursa
Çok Bulutlu
10.9°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Esra Erol'da anne-kızın aşık olduğu sözde hoca krizi büyüyor!

Gündem , 22 Aralık 2020 Salı, 16:18

ATV'de yayınlanan 'Esra Erol'da' adlı programda, anne kızın aşık olduklarını açıkladıkları kişinin dini duyguları istismar ederek başkalarını da mağdur ettiği iddia edildi.

Esra Erol'da anne-kızın aşık olduğu sözde hoca krizi büyüyor!

Esra Erol'da programı, bir süredir, anne ve kızın aşık olduklarını söylediği, kendisini 'Adnan Hoca' olarak tanıtan kişiyle gündemde. Ayşe Çekem, kızı Merve Nur'un kendinden 41 yaş büyük Adnan Yıldırım ile beraber kaçtığını belirterek Esra Erol'dan yardım istemişti.

BAŞKA KADINLARI DA MAĞDUR ETTİ

Canlı yayında konuşan anne Ayşe Çekem, 'Adnan Hoca'nın başka kadınları da mağdur ettiğini öne sürdü. Çekem, "Hafta sonu, bu adamın mağdur ettiği başka kadınlar da beni aradı. Bu adam okumadan önce kadınlardan değişik değişik fotoğraflar istiyor. Özellikle dul kadınlara aşk mesajları atıyormuş" dedi.

KIZI YAYINA BAĞLANDI

Öte yandan canlı yayına bağlanan Merve Nur Çekem, "Adnan ile çok mutluyum" demişti.

"EŞİM CUMA'YA BİLE GİTMEZ"

Sözde hoca Adnan Yıldırım'ın resmi nikahlı eşi Zübeyde Yıldırım yayına bağlanarak isyan etmiş ve "Anne kız 5 yıldır kocama musallat oldu, yuvamı yıktılar" demişti.

Esra Erol'un "Eşiniz hoca mı?" sorusuna verdiği cevap ise herkesi şaşkına çevirmişti: "Benim eşimin alnı seccadeye bile değmedi, Cuma'ya bile gitmez. Bunlar eşime nasıl inandı bende anlamadım."

Kaynak: Haber Global